Пристрій для видалення кліщів – наша новинка для домашніх аптечок!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Пристрій для видалення кліщів – наша новинка для домашніх аптечок!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{6} {0}

Із настанням гарної погоди та відкриттям лісів, парків і скверів для відпочинку побільшало охочих провести час на природі. Утім, саме в цей час активізуються кліщі, що переносять збудники важких інфекційних недуг, як-от кліщового енцефаліту і бореліозу (хвороби Лайма). Тому вкрай важливо не лише бути обережним, але й про всяк випадок мати із собою безпечний та ефективний засіб для видалення паразитів.

В асортименті товарів нашої торгової марки «Arbor Vitae» нещодавно з’явилась унікальна новинка комплект пристроїв для видалення кліщів Klinver™ (країна-виробник Білорусь). Він містить спеціальні кліщосмики двох різних розмірів і пробірку для витягнутого кліща. Застосування такого пристрою полегшить процес витягування кліща, не зруйнувавши його тільце. Відповідно, це захистить людину, у якої був кліщ, та особу, яка здійснює процедуру виймання паразита. Комплект однозначно варто мати в домашній аптечці!

Klinver™ зручно використовувати навіть при укусах у важкодоступних місцях. Яскравий колір кліщосмиків дозволяє швидко знайти його, наприклад, у траві. Пристрій забезпечує безболісне видалення. А найголовніша його перевага – виймання паразита разом із хоботком, що забезпечує мінімальний ризик зараження.

Уточнити наявність пристрою для видалення кліщів у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути – тут.

Резервуйте онлайн, аби зекономити час і подбати про власну безпеку під час карантину!

Що робити, якщо вкусив кліщ?

 • Витягніть його якнайшвидше – так ризик заразитися знизиться.
 • Вдягніть рукавички, місце прикріплення кліща обробіть антисептиком.
 • Не капайте на кліща олію, адже, задихаючись, він здатен випорснути в рану рідину, що міститиме збудники інфекційних хвороб. Витягайте живих кліщів круговими рухами.
 • Оскільки кліщ міцно прикріплений до шкіри, витягати його варто дуже обережно! При викручуванні важливо не розчавити кліща та не відірвати частини його тіла.
 • Якщо немає спеціального пристрою для видалення кліщів, підійде пінцет із гострими кінцями.
 • У польових умовах можна використовувати нитку, щоби злегка підважити, а потім, розхитавши місце прикріплення, пальцями акуратно викрутити кліща.
 • Якщо після викручування залишилася лапка, її обов’язково треба витягнути пінцетом, адже можливе нагноєння.
 • Після видалення кліща обробіть рану місцевими антисептиками.
 • Кліща помістіть у баночку чи сірникову коробку, щоби мати змогу оперативно віддати його на лабораторну діагностику. Адреси лабораторій слід шукати на сайтах місцевих департаментів охорони здоров’я ОДА.

Правила передачі паразита для перевірки:

 • кліщ має бути живим;
 • не змащуйте його олією чи іншими засобами;
 • у пробірку з кліщем помістіть папір, змочений у воді, щоби паразит не загинув під час транспортування;
 • віднесіть кліща в лабораторію на аналіз не пізніше ніж через 2 дні з моменту видалення.

Більше інформації про види кліщів, середовище їхнього «полювання» та хвороби, які можуть передавати ці кровопивці, читайте у нашій статті.

Нагадуємо, що в нашу брендовану лінійку «Arbor Vitae» входять також популярні біологічно-активні добавки, різні лікарські рослини (травифільтр-пакети), а також косметика.

Придбати продукти наших торгових марок «D.S.» та «Arbor Vitae» можна в усіх аптеках нашої мережі, а переглянути та зарезервувати в режимі реального часу − на сайті або через наш мобільний додаток.

Бережіть себе, відпочивайте безпечно та будьте здорові!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Резервуйте онлайн: більше безпеки, більше економії!
Як зекономити на ліках: 5 порад від мережі аптек «D.S
Ще більша економія при онлайн-резервуванні через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.»!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти