Вигідні ціни на сезонні медикаменти!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Вигідні ціни на сезонні медикаменти!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Підтримуєте імунітет навесні? Збираєте аптечку у літню відпустку? Формуєте комплекс для всієї сім’ї від застуди і грипу? Приймаєте вітаміни у міжсезонні? До кожного сезону у нас Ви знайдете 10 актуальних сезонних медикаментів за вигідною ціною!

У мережі аптек «D.S.» стартувала програма "10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ"*! 
Ми підібрали найбільш актуальні, безпечні та ефективні ліки, потреба в яких найчастіше виникає з початком кожного сезону, і пропонуємо їх за особливо вигідними цінами! Весняні пропозиції – уже в аптеках "D.S."! Запитуйте про них у фармацевтів або шукайте безпосередньо на вітринах в аптеках «D.S.», під зеленим прапорцем!

Нагадуємо, в аптеках "D.S." на широкий перелік найуживаніших ліків від хронічних недуг та для стаціонарного лікування діє постійна соціальна ПРОГРАМА НИЗЬКИХ ЦІН

Перелік препаратів може змінюватися! Щоб уточнити найменування, вартість і наявність конкретного препарату в найближчій від Вас аптеці, телефонуйте на Аптечну довідку: (032) 243 93 93 (цілодобово) та Службу резервування ліків: (067) 247 93 93, (050) 343 93 93 (у будні - з 9.00 до 21.00, субота-неділя - 10.00 до 20.00 год). У такий спосіб Ви можете забронювати ліки і отримати їх в аптеці без черги! 

*На препарати, включені до переліку "10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ", за Карткою клієнта "D.S."  (загального взірця та взірця "Соціальна") можливе надання знижки 3% без нарахування балів або ж нарахування балів без надання знижки – за рішенням пред'явника Картки. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови програми.

Не займайтесь самолікуванням, адже це може бути шкідливим для вашого здоров'я! 

Бути клієнтом аптек "D.S." – вигідно! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Програма лояльності "Подяка за довіру"

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти