Засоби ТМ «Tabula Vita»: належна якість, доступна ціна!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Засоби ТМ «Tabula Vita»: належна якість, доступна ціна!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {4}
В асортименті мережі аптек «D.S.» представлено вже 11 продуктів «Tabula Vita» – спільної торгової марки аптечних мереж-лідерів!

13 аптечних мереж-лідерів ринку у різних регіонах України, серед яких і мережа «D.S.», заснували спільну торгову марку – «Tabula Vita» . Це лінійка якісних та недорогих позицій лікарських засобів та медичних товарів, виготовлена на наше замовлення, яка позиціонується під гаслом «Якість доступна кожному».

Сьогодні у продажу під логотипом «Tabula Vita» є уже 11 найменувань медико-фармацевтичної продукції: 8 лікарських засобів українського заводу «Астрафарм», зокрема, препарат від кашлю, болю у горліпечії, грибкової інфекції, і 3 види вологих серветок.

Товари «Tabula Vita» задумані як популярні народні марки у різних товарних групах, переважно безрецептурні. Принциповий момент – усю продукцію, об’єднану лейблом «Tabula Vita», виготовляє український завод-виробник. До товарів цієї лінійки ми підійшли з незмінно високими вимогами з точки зору їх якості, проте без підвищення ціни – ціна на них залишатиметься нижчою, ніж у аналогічних товарів відомих марок.

Спільно з іншими аптечними мережами та вітчизняним виробником ми представляємо засоби, які зможемо самі купувати собі і своїм близьким, тому сміливо їх рекомендуємо і пропонуємо нашим клієнтам. Вибір продукції «Tabula Vita» доцільний, до прикладу, щоб укомплектувати домашню аптечку, самостійно придбати ліки за сезонною необхідністю або коли за призначенням лікаря шукаємо оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Як підтвердження популярності нового бренду, можемо констатувати, що з 2015 року, відколи стартував проект, продукція спільної ТМ «Tabula Vita», займає від 25 до 75 % обсягу наших продажів у відповідних товарних категоріях.

Лікуйтеся самостійно, але не займайтеся самолікуванням!
Далі буде!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Завершено сертифікацію за оновленим стандартом ISO 9001
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
"Програма низьких цін" у мережі аптек "D.S."
ТОП-10 сезону: вигідні ціни на сезонні медикаменти в аптеках "D.S."!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти