Завітайте в найближчу аптеку «D.S.» за хорошими цінами!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Завітайте в найближчу аптеку «D.S.» за хорошими цінами!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

В умовах економічних реалій мережа «D.S.» шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, насамперед на найбільш уживані.

Ми постійно ведемо переговори з усіма основними виробниками ліків, аби щоразу домогтися найкращих умов закупівлі і стабільно пропонувати нашим клієнтам якнайпривабливіші, низькі ціни на препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг. 

Відтак, у ПРОГРАМУ НИЗЬКИХ ЦІН* в аптеках «D.S.» включені найпоширеніші лікарські засоби для лікування хронічних захворювань серця, судин, шлунка, кишківника, печінки, хребта і суглобів, органів дихання, зору, ендокринної системи** тощо. Водночас ми регулярно підбираємо 10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ* – найбільш актуальні, безпечні та ефективні ліки, потреба в яких найчастіше виникає з початком кожного сезону, і пропонуємо їх за особливо вигідними цінами!

Щоб уточнити найменування, вартість і наявність конкретного препарату в найближчій до Вас аптеці, телефонуйте у Центр підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні; довідкова інформація  –  цілодобово, резервування ліків в аптеках мережі:  у будні - з 9.00 до 21.00, субота-неділя - 10.00 до 20.00 год) або ж скористайтесь можливістю пошуку і резервування товарів аптечного асортименту в режимі онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток.

Нагадаємо, що ще більше переваг мають власники картки клієнта мережі «D.S.», а для усіх наших відвідувачів щомісяця ми пропонуємо вигідні акційні пропозиції (знижка від 10 до 25% і більше) на понад 50 найменувань безрецептурних ліків, біологічно активних добавок, косметики, медичних і дитячих товарів!

Актуальний перелік медикаментів, що включені у Програму низьких цін, розміщено в наших аптеках у "Кутку споживача", товари з переліку "10 вигідних пропозицій сезону" представлені на вітринах, у прикасовій зоні.

А як ще зекономити на ліках без шкоди для здоров'я – читайте тут

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

*На препарати, включені до переліку "Програми низьких цін" та "10 вигідних пропозицій сезону", за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") можливе надання знижки 3% без нарахування балів або ж нарахування балів без надання знижки – за рішенням пред'явника Картки. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови програм для клієнтів.

**за переліком, встановленим адміністрацією. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»
Перцевий пластир «D.S.» – перший продукт у лінійці власної ТМ уже у продажу!
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти