Ангели на передову

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Ангели на передову

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Діти працівників мережі аптек «D.S.» стали помічниками Святого Миколая і створили ангелів для українських військових в Інтерактивному музеї «D.S.Таємна Аптека»

Амалія Ломоносова, Божена та Максим Ванюки, Максим Криворучко, Соломія Щербицька, Андріана Гарасимчук, Юстина, Матвій та Максим Замінські, Наталя Борис з донечкою Анастасією та племінницею Іриною, Лілія Чернецька з донечкою Софією, Марта Яртим з племінницями Оленою і Софією зголосилися, щоб допомогти Святому Миколаю привітати наших хлопців на передовій. Діткам роздали білий папір, олівці та фломастери. Магістр кафедри графіки та дизайну Української Академії Друкарства Лідія Чир показала, як з простих канцелярських речей створити ангеликів і святкові листівки. Навіть найменші учасники із захопленням вправлялися у техніці орігамі. Діти запропонували, щоб подарунки, які вони виготовили власноруч, волонтери передали бійцям у зону АТО, і написали їм зворушливі побажання повертатися з миром.

«Мої дівчатка дуже раді, що потрапили на цей захід, — розповіла Наталя Борис, провізор однієї з аптек «D.S.». — Атмосфера була надзвичайно привітною. Сподіваємось, що маленькі подарунки, зроблені нашими дітками, принесуть радість воїнам АТО».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як допомогти армії разом з мережею аптек "D.S."?


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти