Бойкот російських товарів!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Бойкот російських товарів!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {1}

У зв’язку з останніми подіями в Україні багато торгових мереж оголошують «економічний бойкот» та припиняють продаж російських товарів. Мережа аптек "D.S." нагадує свою позицію щодо продажу ліків російських виробників у наших аптеках.

Звернення керівництва мережі аптек «D.S.» щодо економічного бойкоту 

товарів російського виробництва

Кожен з нас повинен пам’ятати, що покупка російського товару приносить кошти країні, яка незаконним чином окупувала частину нашої держави та зазіхає на її цілісність.

Переглянувши асортимент наших аптек, ми значно скоротили перелік косметичних засобів, біологічно активних добавок (БАДів) та предметів гігієни, вироблених у Російській Федерації. Водночас, ми розуміємо свою соціальну відповідальність як закладу охорони здоров’я за результат лікування пацієнта і вважаємо, що жодні дії бізнесу не можуть принести шкоди людині. Тому ті лікарські засоби російського виробництва, які не мають українських чи європейських аналогів, ми не вилучали з товарної номенклатури наших аптек.

Поважаючи право вибору наших клієнтів, вважаємо своїм громадянським обов'язком інформувати про країну-виробника ліків та іншої медичної продукції під час покупки. Наші провізори і фармацевти готові запропонувати заміну російських товарів на продукцію вітчизняного, європейського або іншого іноземного виробництва у переважній більшості випадків.
Дякуємо за розуміння та віримо, що економічний спротив свідомих громадян і компаній допоможе Україні вистояти в боротьбі з агресором!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Як допомогти армії разом з мережею аптек "D.S."?
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти