Енергобатончики для воїнів напередодні Дня Незалежності України

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Енергобатончики для воїнів напередодні Дня Незалежності України

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

21 серпня після роботи ми готували поживні солодощі із сухофруктів для наших військових на передовій. Намагаємося висловити глибоку вдячність за те, що завдяки їхній службі й самопожертві щоранку прокидаємося в незалежній державі, маємо змогу обійняти рідних та помилуватися небом над головою.

Мабуть, за ці роки ми вже стали професіоналами своєї справи: воїни дуже радіють енергобатончикам, а колектив нашої мережі навчився виготовляти смаколики настільки злагоджено, що, здається, міг би робити це із заплющеними очима. Цього разу члени ГО «Вірні традиціям» передадуть солодкі посилки на прохання бійців одного з підрозділів ССО, які виконують бойові завдання в зоні ООС. І ми дуже раді зробити їм цей дарунок!

Не забули наш рецепт? В енергобатончиках від мережі «D.S.» лише якісні й корисні складники: горіхи, курага, в'ялений чорнослив, інжир, фініки, кунжут і дуже багато любові.

Знаємо, що саме на День Незалежності ворог намагається посилити обстріли, аби принести на нашу землю ще більше смутку і сліз. Розуміємо, чим це загрожує нашим бійцям, які обороняють цілу Україну в той час, коли більшість може розслаблено святкувати, слухати гарну музику на концертах і весело проводити час у родинному колі. Фактично, боротьба за нашу самостійність досі триває − передусім у нас самих, а вже потім на теренах нашої Батьківщини.

Уміння дякувати − одна з головних ознак людяності, свідомої відповідальності та духовності. Пам’ятаємо, як важливо для воїнів відчувати, що народ, за який вони щодня ризикують життям, підтримує їх та у свій спосіб протистоїть окупанту. Не забуваймо про вияв поваги до наших захисників, добре слово та навіть найменше добре діло на благо України!

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО! 
Підтримуємо спецпроект «Лагідна: Ф’южн» до Дня Незалежності України!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти