Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Наша компанія від початку підтримує видання коміксів про героїв російсько-української війни ‒ легендарних захисників Донецького аеропорту. Нещодавно з’явилися «Хроніки 3-го полку», а дві частини «Кіборги. Початок» відтепер доступні й англійською! 

Спогади «Кіборгів» у кольоровій графіці є саме тим форматом подачі історії, який діти та юнацтво сприймають із легкістю й розумінням. Адже в дитинстві завжди шукаємо супергероїв, на яких хочемо бути схожими. Наші «Кіборги» ‒ живі, справжні, не вигадані в «марвелівських» студіях, а викувані в горнилі боїв за рідний Дім ‒ Україну. ГО «Вірні Традиціям» рекомендує комікси «Кіборги» для тематичних уроків та патріотично-виховних заходів за участі українських Захисників в усіх вітчизняних освітніх закладах та для української діаспори по цілому світу.

Не менш цінні видання англійською мовою. Якщо ви бували останнім часом за кордоном, точно чули зніяковіло-співчутливі запити іноземців: «Як у вас там?», «А що ‒ справді війна?» Питання, з одного боку, дивні, а з другого ‒ об'єктивні: на жаль, ворожа пропаганда у Західній Європі зараз працює не гірше, аніж чотири роки тому на Східній Україні, і її завдання ‒ виставити російсько-українську війну дрібним громадянським конфліктом. Саме для того, щоби чинити опір російській інформаційній агресії, і створені комікси англійською мовою. У такий спосіб «Кіборги» стають доступними для іноземного читача, який цікавиться подіями на Сході, зокрема обороною Донецького аеропорту.

Комікси можна замовити на веб-сайті проекту «Кіборги» в обмін на благодійний внесок від 50 гривень. Ці кошти учасники «Вірні традиціям» використають для створення наступних серій коміксів, а також для медичної й психологічної реабілітації воїнів. Ще примірники коміксів розповсюджують у книгарнях «Є» та в книжковому магазині на площі Катедральній у Львові.

ГО «Вірні традиціям» була заснована військовими, добровольцями та активістами 2016 року задля протидії російській агресії насамперед на інформаційному полі. Головною метою є просвітницька діяльність, яка полягає в збереженні спогадів бійців у цікавій та доступній формі коміксів. Окрім цього, ГО постійно надає медичну, юридичну та соціальну допомогу ветеранам російсько-української війни й діючим бійцям. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Штурм» і «Незламні» – нові випуски коміксів про кіборгів
Філософ, Чорний і Катана: історія кіборгів у… коміксах 
Комікси про кіборгів – на книжковому марафоні у Маріуполі
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!  
Обмін балів на допомогу армії у 2017-ому: звітуємо!
Солодощі для військових до 27-ї річниці Незалежності України

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти