Ліки для наших воїнів

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Ліки для наших воїнів

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Мережа аптек «D.S.» передала українським бійцям 80 ящиків (1920 одиниць) протизастудного імуностимулюючого препарату «Афлу Тайсс». 

Щороку зима випробовує українців морозами, а відтак − і різноманітними ГРВІ. У разі захворювання в жорстких умовах на передовій воїнам складно одужати швидко. Також їм часто не вистачає необхідних медикаментів. Робота військового − безперервний стрес, втома і перенапруження. Усе це негативно позначається на імунній системі бійців та робить їх вразливими до застудних захворювань. 

Нещодавно військові 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, 8-го окремого батальйону УДА «Аратта», 3-го і 8-го окремих полків спеціального призначення отримали допомогу медикаментами від нашої компанії. Із них бійці батальйону «Аратта» були повністю забезпечені ліками, решта − частково. «Ця допомога особливо цінна для воїнів, оскільки свідчить − в Україні, за яку вони борються, є люди, що розуміють їх і не забувають, − зазначає волонтер, яка допомагала передавати ліки на фронт. − Це усвідомлення ще більше додає сил хлопцям. Такі вчинки для них є виявом любові, єдності й готовності допомогти. Війна триває, і підтримка кожного з нас надзвичайно цінна». 

Не хворійте, хлопці! 

Дякуємо за підтримку і нашим партнерам-виробникам. 

Читайте також:
Як допомогти армії разом з мережею аптек "D.S."?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО! 
Обмін балів на допомогу армії у 2017-ому: звітуємо!
«Штурм» і «Незламні» – нові випуски коміксів про кіборгів

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти