Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

На жаль, ледь не щодня відбуваються події, які певною мірою підривають нашу державність. У часи прихованих угод та нестійких домовленостей розуміємо, що єдиним відданим і справжнім союзником України є її армія.

Саме завдяки нашим військовим ми зуміли вистояти ці п'ять років. І хоча нині лунає чимало заяв, через які багато наших співвітчизників ще дужче заглиблюється в мирне життя «в іншому вимірі», відмовляючись вірити у війну на Сході та серйозність протистояння з російським агресором, ми переконані в іншому: доки ворог на нашій землі й у різний спосіб атакує, намагаючись відібрати нашу свободу й змусити вірити у викривлену картину світу, українські бійці потребують від свого народу моральної підтримки та віри.

Від початку ООС виготовляємо поживні батончики із сухофруктів для наших військових на передовій. У такий спосіб нагадуємо їм: «Ми з вами, а разом ми – сила!» Щоразу у відповідь на ініціативу зголошується багато наших працівників, отож і тепер ми вкотре впоралися за рекордний час, виготовивши два ящики солодощів. Посилки передали члени ГО «Вірні традиціям» – бійцям одного з підрозділів ССО, які виконують бойові завдання в Донецькій області.

Батончики воїнам липень 2019.jpg

Не забули наш рецепт?. В енергобатончиках від мережі «D.S.» лише якісні й корисні складники: горіхи, курага, в'ялений чорнослив, інжир, фініки, кунжут і дуже багато любові ❤

Історія твориться маленькими справами. Долучаймося до цього процесу добрими вчинками, даючи впевнену відсіч злу, зневірі й брехні, які окупували наш інформаційний простір. Збережімо Україну спільними зусиллями!

Дякуємо за вашу службу, хлопці!

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!  

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти