Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Доки Україну лихоманить від світоглядних суперечок та викликів, спричинених президентськими виборами, війна з російським агресором на Сході, на жаль, відійшла на задній план. Проте ледь не щодня читаємо новини про нові втрати наших бійців. Нічого не змінилося: вони, як і раніше, потребують підтримки народу, за який воюють, і відчуття, що всі ми разом із ними та у свій спосіб боремося за спільне майбутнє в незалежній державі.

У дні, які випробовують на стійкість кожного з нас, важливо продовжувати робити добрі справи, гуртуватися задля блага одне одного, давати відсіч злу гідними вчинками – навіть маленькими. Сьогодні ми зібрали в нашій їдальні дуже багато охочих виготовити енергобатончики для українських бійців. Волонтерами стали не лише офісні працівники, але й чимало фармацевтів. За півгодини злагодженої роботи ми виготовили два ящики поживних солодощів для українських військових. Посилки передадуть члени ГО «Вірні традиціям» – бійцям одного з підрозділів ССО, які виконують бойові завдання в Донецькій області.

Не забули наш рецепт? В енергобатончиках від мережі «D.S.» лише якісні й корисні складники: горіхи, курага, в'ялений чорнослив, інжир, фініки, кунжут і дуже багато любові. Поспішаємо передати солодкі посилки до Великодня, адже розуміємо: на жаль, воїни не зможуть відсвяткувати з рідними одне з найбільших християнських свят.

Дякуємо за вашу службу, хлопці! Не забуваємо про вас і молимося за ваше щасливе повернення додому!

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Енергобатончики від «D.S.» на передову
Підтримуємо «Театр на Схід»
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим! 
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!  
Обмін балів на допомогу армії у 2017-ому: звітуємо! 

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти