Солодощі для наших воїнів до Дня злуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Солодощі для наших воїнів до Дня злуки

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}
У часи тотальної підміни понять важливо берегти честь та боронити правду, називаючи речі своїми іменами. В Україні вже шостий рік триває війна, яка майже щодня забирає життя когось із наших захисників. Дякувати їм за самовідданість та захист свого народу – найменше, що всі ми можемо і маємо робити.

Наша компанія намагається повсякчас висловлювати вдячність воїнам із нагоди великих державних та церковних свят. У такий спосіб хочемо запевнити: їхній внесок у збереження й оборону держави дуже цінують у тилу. Саме тому в січні ми вкотре спільними зусиллями виготовили фірмові солодощі для бійців – до Дня злуки, що нагадує українцям про важливість єднання. Кошти на виготовлення енергобатончиків зібрав колектив, придбавши горіхи, курагу, в’ялений чорнослив, інжир, фініки й кунжут. Члени ГО «Вірні традиціям» передали поживні смаколики одному з підрозділів сил спеціальних операцій, який виконує бойові завдання в зоні ООС.

Нині згуртованість є не просто бажаною – це фактично умова нашого виживання як нації. «Насправді кожен із нас – держава. Скільки в кожному з нас української державності в умі і серці – це і є сумарна питома вага України в країні. Іншого виміру не існує. І тут кожен міліграм духу дорогий» (письменник Мирослав Дочинець).

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вдячність як прояв гідності
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти