Солодощі для наших воїнів із нагоди Дня Захисника України

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Солодощі для наших воїнів із нагоди Дня Захисника України

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Коли щодня ризикуєш життям на передовій, виконуючи свій громадянський обов’язок захищати рідну країну від агресора, хочеться знати, що твої співвітчизники пам’ятають про тебе та усвідомлюють вагу твоєї служби. Ось чому намагаємося передавати воїнам наші фірмові смаколики напередодні великих свят. У такий спосіб висловлюємо їм глибоку вдячність і шану за те, що обороняють Україну та наше право залишатися вільним народом.

10 жовтня ми спільними зусиллями виготовили два ящики солодощів до Дня Захисника України. До нашої волонтерської місії долучилися особливі гості ‒ п. Ігор із морської піхоти та п. Люба, доброволець батальйону «Аратта». Ці люди зазнали багато випробувань, однак зуміли зберегти світло своїх сердець. І найголовніше ‒ продовжують ділитися ним. 

5 кг горіхів, 3 кг кураги, 1,5 кг в’яленого чорносливу, 1,5 кг інжиру, 2 кг фініків, 1 кг кунжуту і багато поваги та любові ‒ такий «рецепт» енергобатончиків від аптекарів. Кошти на виготовлення смаколиків зібрав колектив. Посилку передадуть члени ГО «Вірні традиціям» ‒ бійцям підрозділу ССО, які зараз обороняють нас у зоні проведення операції Об'єднаних сил (із питань безпеки назву та номер не називаємо).

Сподіваємося, воїнам сподобається наш дарунок і всі вони щасливо повернуться додому до своїх рідних. Хай береже вас Господь!

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Солодощі для військових до 27-ї річниці Незалежності України
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим! 
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!  
Обмін балів на допомогу армії у 2017-ому: звітуємо! 

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти