Солодощі та ліки для українських бійців

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Солодощі та ліки для українських бійців

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Напередодні Зелених свят працівники мережі аптек «D.S.» традиційно виготовили енергобатончики для наших воїнів. Із цими солодощами, а також необхідними медикаментами, передаємо велику вдячність за те, що обороняють усіх нас без вихідних, 24/7. 

5 кг горіхів, 3 кг кураги, 1,5 кг в’яленого чорносливу, 1,5 кг інжиру, 2 кг фініків, 1 кг кунжуту і багато поваги та любові ‒ такий «рецепт» енергобатончиків від аптекарів. Кошти на виготовлення смаколиків зібрав колектив. Солодкі посилки передали на фронт волонтери ГО «Вірні традицям» ‒ цього разу в м. Мирноград Донецької області для розвідки 3-го полку військ спеціального призначення, що виконує бойові завдання на передовій. Разом зі смаколиками бійці отримали від нас і вкрай необхідні влітку засоби від укусів комарів та їх наслідків, а також сонячних опіків 1 ступеня – Псило-бальзам гель 1 % 20 г (10 одиниць) та Гардекс Класік Спрей від комарів 100 мл (20 одиниць) на загальну суму 1576 грн. 

Переконані, що воїнам на Сході необхідно знати: українці пам’ятають, якою є ціна мирного життя. Тому навіть найменша підтримка війська дуже важлива. Адже війна поруч – підтвердження цьому щоденні повідомлення про втрати на нашій землі. Не маємо морального права забувати про тих людей, які нас захищають. «Краще найменша допомога, аніж найбільше співчуття» (Владислав Лоранц)

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як допомогти армії разом з мережею аптек "D.S."?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!  
Обмін балів на допомогу армії у 2017-ому: звітуємо!
«Штурм» і «Незламні» – нові випуски коміксів про кіборгів
Ліки для наших воїнів

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти