«Театр на Схід» представив військовим нову виставу

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

«Театр на Схід» представив військовим нову виставу

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Наприкінці травня студенти Українського католицького університету та 16 учнів музичної школи імені Івана Карабиця м. Торецька Донецької області знову вирушили на передову з унікальним мистецьким проектом «Театр на Схід». Наша компанія підтримує його вже багато років поспіль.

Ще донедавна в ініціативі брали участь лише студенти. Однак після співпраці з учнями Торецької музичної школи в проекті «Вихідні у Львові» організатори вирішили залучити і їх. Діти з прифронтової території мали нагоду переконатися, що українські бійці зовсім не такі, якими їх часто змальовують жителі Донбасу. Також вони дуже потоваришували з колективом театральної трупи й пройнялися його місією.

Від 19 до 21 травня нову виставу «Кай і Герда в пошуках весни» побачили 10 підрозділів військових частин у Покровському, Константинівському й Бахмутському районах Донецької області. Програму показів довелося скоротити через військовий стан і напружену ситуацію в зоні ООС. У постановці алегорично показали теперішню ситуацію в Україні. «…Герда в західній господі, Кай господу ж мав на сході…», – завдяки цим словам глядачі зрозуміли, що Герда – це Західна Україна, а Кай – Східна. Діти гралися й любили одне одного, проте Зла королева із сусіднього королівства захотіла мати більше володінь, де панують зима і вічний холод. Разом зі слугами вона заморожує свідомість Кая і захоплює його у свої снігові тенета. Герда шукає підтримки й відповідей у матінки-України, і та дає їй у підмогу військового. Дорога важка, і на шляху трапляються різні люди: і герої, які символізують байдужих громадян, і ті, які звикли від країни лише щось брати, і ті, які завжди готові прийти на допомогу. Герої, які уособлювали несвідомий народ, від настанов Герди й воїна «прокинулися». Разом вони вирушили до замку, щоби визволити Кая.

Вистава акцентує на темі єдності – тільки разом ми здатні подолати будь-яке зло, що намагається розділити нашу Батьківщину й поневолити її. Забувши про це, піддавшись маніпуляціям та дрібним чварам, ризикуємо втратити найцінніше – власну ідентичність та незалежну Україну.

Сюжет телеканалу UA Донбас про виступи «Театру на Схід» дивіться тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
Підтримуємо «Театр на Схід»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти