Вдячність як прояв гідності

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Вдячність як прояв гідності

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Доки триває війна на Сході, не втрачає значення і наш внесок у спільну перемогу. З одного боку, він полягає у якісній фармопіці й допомозі людям, дотриманні законодавства та україномовному сервісі, а з другого – у численних благодійних і меценатських ініціативах, зокрема, для підтримки воїнів.

Переконані, що вміння дякувати захисникам за порятунок та оборону Батьківщини в часи, коли незалежність втрачають непомітно, слідуючи звабливим популістським гаслам, – один із базових елементів гідності. Адже в такий спосіб не лише формується велике ментальне поле взаємопідтримки, єдності та довіри, але й консолідуються сили для спільної боротьби і перемоги. Із нагоди особливого для суверенної України свята – Дня гідності та свободи – ми виготовили й передали на Схід два ящики поживних енергобатончиків для наших воїнів, вклавши туди не лише корисні інгредієнти, але й велику вдячність за невтомну боротьбу з агресором та оборону державних кордонів. Кошти на їх виготовлення зібрав колектив. Солодкі посилки передали члени ГО «Вірні традиціям» – бійцям одного з підрозділів ССО, які виконують бойові завдання на передовій.

Не допускаймо поширенню недуги байдужості, зберігаймо критичне мислення та волю дивитися у майбутнє спокійно й відважно. Нас не зламати, доки ми стоїмо горою одне за одного, із готовністю підтримати побратимів у складний момент. А головне – не забуваймо дякувати, бо саме вдячність є одним із індикаторів нашої людяності.

Наш рецепт виготовлення енергетичних батончиків із сухофруктів та горіхів тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Разом ми – сила!
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Як допомогти армії разом з мережею аптек «D.S.»?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти