Великодній дарунок для українських бійців

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Великодній дарунок для українських бійців

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}
Нині весь світ протистоїть коронавірусу, намагаючись перемогти у війні з невидимим ворогом. Наша увага прикута до цього протистояння та переживань за майбутнє. Утім, ще одна війна – на сході Батьківщини, із видимим столітнім ворогом, нікуди не зникла й постійно забирає життя українських бійців.

У цей складний час воїни особливо потребують підтримки своїх земляків. Зараз вони борються не лише з вірусом Кремля, але й із новою недугою, що вже проникла і в солдатські ряди. Упродовж шести років ми виготовляли для наших бійців фірмові солодощі, проте нині не можемо цього зробити через карантинні заходи в країні. Натомість передаємо хлопцям необхідні засоби захисту – маски й антисептики, а також каву й солодощі. Посилку відправлять члени ГО «Вірні традиціям» одному з підрозділів сил спеціальних операцій, який виконує бойові завдання в зоні ООС у Донецькій області.

Дякуємо вам, хлопці, за те, що попри всі виклики й небезпеки бережете нас на фронті боротьби з російським агресором! Зичимо вам міцного здоров'я, Божих підтримки й захисту, а також щасливого повернення додому!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Ліки для центру екстреної медичної допомоги в Чернівцях
Благодійна допомога для відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях
Долучаємося до боротьби з епідемією

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти