Аптеки «D.S.» ‒ у дипломній роботі студентки Києво-Могилянки!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Аптеки «D.S.» ‒ у дипломній роботі студентки Києво-Могилянки!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {1}

Нещодавно наша компанія стала об'єктом наукового дослідження четвертокурсниці факультету економічних наук Києво-Могилянської академії Яни Гришкової. 

Студентка виконала свою роботу на кафедрі маркетингу та управління бізнесом і досліджувала актуальні маркетингові інструменти на прикладі аптек мережі «D.S.» у м. Києві. Яна зацікавилася діяльністю нашої компанії самостійно. За її словами, на теренах Київщини ми зарекомендували себе як українська соціально орієнтована мережа, в основі роботи якої ‒ людяність і повага до клієнта. А оскільки фармацевтичний ринок і повинен базуватися на соціально-етичних принципах, то перспективи розвитку нашого бренда у національному масштабі лягли в основу цього дослідження. 

У своїй роботі студентка проаналізувала основні управлінські рішення й показники господарської діяльності нашого підприємства, конкурентне середовище аптечних мереж і цільову аудиторію столиці, а також запропонувала кілька напрямків вдосконалення комплексу маркетингу для аптек «D.S.», які, імовірно, можуть бути використані на практиці. 

«Отримала 94 бали зі 100, ‒ поділилася радісною новиною Яна. ‒ Здавалося, що написання дипломної роботи ‒ це довга і доволі нудна справа. І це справді забрало багато часу. Утім, коли дійсно подобається те, про що пишеш, часу не шкода. Коли обираєш правильний об'єкт дослідження, яким у моєму випадку стала мережа аптек «D.S.», то написання роботи приносить задоволення. Дякую компанії за те, що є відкритою для студентів і готова співпрацювати!». 

Зі свого боку, ми вдячні студентці за увагу до діяльності київського осередку мережі аптек «D.S.» та ґрунтовне дослідження обраної теми. Вітаємо з успішним здобуттям кваліфікації бакалавра з маркетингу! Зичимо Вам, Яно, вдалої кар'єри і здобутків у всіх починаннях! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ!
Вітаємо стипендіатів мережі аптек "D.S." 2017-2018 навчального року!
Кар'єра і стажування в мережі аптек "D.S.": беремо участь у Форумі кар'єри УКУ!
Наш випускний у Школі біоетики УКУ 2018!
Маркетинг, який працює: наш кейс для Львівської бізнес-школи УКУ

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти