«D.S.» на щорічному Форумі кар'єри в УКУ

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«D.S.» на щорічному Форумі кар'єри в УКУ

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

18 лютого Український католицький університет традиційно провів Ярмарок вакансій, у якому взяли участь представники 35 провідних компаній Львова. Серед них ‒ мережа аптек «D.S.».

Наші вакансії та інформаційні матеріали зацікавили багатьох студентів, що прийшли на Форум. Актуальні пропозиції для молоді від мережі «D.S.» ‒ можливість застосувати свої знання із соціології під час проведення опитувань, досліджень ринку й конкурентного середовища; участь у здійсненні аудиту роботи аптечних закладів у ролі «таємного покупця», а також робота екскурсоводом чи промоутером у нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека».

Як зазначили організатори, цей захід є чудовою нагодою для студентів поспілкуватися з успішними професіоналами, відвідати майстер-класи і зробити перші кроки на шляху до успішної кар’єри.

Нагадаємо, що мережу аптек «D.S.» та Український католицький університет уже кілька років поспіль пов’язують й інші партнерські проекти: стипендії для майбутніх істориків, соціологів і соціальних педагогів, навчання фармацевтів у Школі біоетики УКУ, співпраця із Львівською бізнес-школою УКУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Презентуємо кар'єрні можливості у мережі аптек «D.S.» для студентів-фармацевтів 
Фармацевти-стипендіати мережі аптек «D.S.» 2016-2017 навчального року 
Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2016 
Інновації для аптеки: кейс для Львівської бізнес-школи УКУ

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти