Для виховання нових лідерів

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Для виховання нових лідерів

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек «D.S.» долучилася до фінансування тримодульної програми «Good Governance», започаткованої Львівською бізнес-школою, Інститутом лідерства та управління і Міжнародним інститутом етики і проблем сучасності УКУ.«Good Governance» пропонує інноваційний підхід до державного управління.
«Good Governance» − це перша програма подібного рівня в Україні. На етапі її розробки організатори проаналізували чимало програм кращих бізнес-шкіл світу, зокрема, у Harvard Kennedy School. Проте навчальні теми для «Good Governance» сформували, зважаючи на актуальні труднощі для українських управлінців. Програма «Good Governance» – це поєднання візії, цінностей, інструментів та навичок. Викладачами програми стали експерти зі США, Європи та України.

«Good Governance» стартувала у квітні цього року в Українському католицькому університеті як відповідь на зміни, які відбувались в українському суспільстві після Революції Гідності.

Нам близький задекларований засновниками програми інноваційний підхід до пошуків порятунку від корупції на глобальному, національному, обласному, міському рівнях. Бюджет нашої підтримки програми «Good Governance» склав 80 тисяч гривень.

Фото - Львівська бізнес-школа УКУ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Модульна програма для фармацевтів мережі аптек "D.S." у Школі біоетики УКУ
За знання платять гроші: фармацевти-стипендіати мережі аптек "D.S."
Навчаємось фармопіки за європейським зразком
Всеукраїнська олімпіада з фармації: вітаємо переможців!   

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти