Кар'єра і стажування в мережі аптек "D.S.": беремо участь у Форумі кар'єри УКУ!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Кар'єра і стажування в мережі аптек "D.S.": беремо участь у Форумі кар'єри УКУ!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

На початку травня наша компанія взяла участь у щорічному заході для роботодавців та шукачів місця праці − Форумі кар'єри в Українському католицькому університеті. Відвідувачі мали нагоду дізнатися, як стати членом нашої команди. Приємно, що наші пропозиції викликали зацікавлення у студентів та випускників вишу.

Наша мережа розвивається, тому потребує людей не тільки з фармацевтичною освітою. Радо запрошуємо у свою команду активну і креативну молодь! Актуальні пропозиції для молоді від мережі «D.S.» ‒ можливість застосувати свої знання із соціології під час проведення опитувань, досліджень ринку й конкурентного середовища; участь у здійсненні аудиту роботи аптечних закладів у ролі «таємного покупця», а також робота екскурсоводом чи промоутером у нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека».

Нагадаємо, що мережу аптек «D.S.» та Український католицький університет уже кілька років поспіль пов’язують й інші партнерські проекти: стипендії для майбутніх істориків, соціологів і соціальних педагогів, навчання фармацевтів у Школі біоетики УКУ, співпраця із Львівською бізнес-школою УКУ.

Читайте також:
Вітаємо стипендіатів мережі аптек "D.S." 2017-2018 навчального року!
Крок назустріч молоді: даємо не гарантії, а можливості для розкриття потенціалу!
Маркетинг, який працює: наш кейс для Львівської бізнес-школи УКУ

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти