Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік

Чи була ця інформація корисною для вас?
{6} {0}

Мережа аптек «D.S.» та родина її засновників ‒ Олега й Ірени Никулишиних ‒ традиційно підтримує річними стипендіями талановитих студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського католицького університету і вже вдруге ‒ вихованців Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, які відзначилися успіхами у навчанні або ж потребують матеріальної підтримки.

Вбачаємо у цьому свій внесок у безперервність меценатської культури в Україні. Віримо, що талановиті студенти, збудувавши успішну кар’єру, у майбутньому не забуватимуть робити інвестиції у розвиток вітчизняної освіти, підтримуючи здібну молодь. Упродовж 2007-2019 рр. нашими стипендіатами стали вже 35 студентів. Цьогоріч стипендії від мережі аптек «D.S.» здобули двоє студентів 5 курсу фармацевтичного факультету ЛНМУ ім. Д. Галицького Марина Карга і Юлія Шиналь, а вартість річного навчання студентки 2 курсу факультету суспільних наук Варвари-Софії Тріски та студента ІІІ курсу Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ Михайла Филянця повністю покриває родина Олега та Ірени Никулишиних.

Ми поспілкувалися з нашими стипендіатами, аби більше дізнатися про їхні досягнення, участь у студентських ініціативах та проектах, хобі, підхід до життя й плани на майбутнє.

Рішення вченої ради медуніверситету було зумовлене перемогою двох студенток вишу на Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Фармація». За підсумками ІІ етапу, який відбувався в Національному фармацевтичному університеті у Харкові, четвертокурсниці М. Карга і Ю. Шиналь під керівництвом доцента кафедри технології ліків і біофармації Наталії Гудзь здобули почесне друге командне місце, гідно представивши львівську фармацевтичну школу.

«Із дитинства я мріяла про те, що працюватиму в сфері медицини й допомагатиму людям, ‒ розповідає Ю. Шиналь. ‒ Любов до хімії та інтерес до нових відкриттів спонукали мене обрати саме фах фармацевта. Можливість займатися наукою, а саме розробкою нових лікарських засобів, цікавить мене найбільше. Фах фармацевта відкриває безліч можливостей. Звичайно, хотілося б знайти достойну роботу в галузі, якій я присвячую життя. Утім, на сьогодні головним завданням для мене є здобуття максимуму знань і навичок.

Раніше тривалий час займалася танцями. Саме вони прищепили мені любов до нових місць, адже ми багато подорожували, знайомилися з людьми, їхніми звичаями і традиціями. Я дуже товариська людина, тому більшість вільного часу проводжу в компанії друзів, відвідую різноманітні тренінги. Разом із фармацевтичним студентським самоврядуванням займаємося благодійністю, організовуємо круглі столи для підвищення обізнаності молодих фармацевтів в аспектах нашої діяльності.

Мало хто задумується про те, що фах фармацевта полягає не тільки в роботі в аптеці, але і в розробці нових методів у боротьбі з хворобами. Мене дуже приваблює перспектива працювати над створенням нових препаратів для покращення здоров’я людей. Звичайно, є велика ймовірність, що в майбутньому я працюватиму в аптеці. Це потребує значних професіоналізму й відповідальності, оскільки щодня на фармацевтичний ринок виходять сотні нових ЛЗ, більш чи менш ефективних від попередніх. Знання цієї інформації дасть мені змогу краще надавати фармопіку пацієнтам і виправдовувати їхню довіру.

Сьогодні люди все частіше прирівнюють відпуск медикаментів до продажу продуктів чи товарів. Це не припустимо, адже від ліків значною мірою залежить їхнє життя. Самолікування – одна з головних проблем, із якою зустрічається більшість лікарів і фармацевтів у своїй практиці. Некомпетентні працівники – теж, на жаль, поширене явище на фармринку. Хотілося б змінити багато, але я вважаю, що передусім слід почати із себе.

Справжній фармацевт, на мою думку, ‒ це фахівець своєї справи, який може надати висококваліфіковану допомогу. Усе життя він повинен керуватися гаслом: «У руках невігласа ліки — отрута, яку за дією можна порівняти з ножем, вогнем або світлом. У руках же людей знаючих вони уподібнюються до напою безсмертя» («Аюрведа»). Щодня провізор має справу з проблемами сотень пацієнтів. Він несе відповідальність за людину і її подальші дії для збереження здоров’я. Щоби не допустити професійної помилки, справжній фармацевт має моніторити тенденції на фармринку, розуміти тонкощі впливу ЛЗ на організм, бути постійно зосередженим, скрупульозно виконувати свою роботу, а також ввічливо й уважно спілкуватися з різними клієнтами, навіть не дуже приємними.

У житті керуюся висловом: «Щастя не в тому, щоби завжди робити те, що хочеш, а в тому, щоби завжди хотіти те, що робиш». Бути корисною, цілеспрямованою, чуйною, готовою прийти на допомогу – це ті риси, якими я керувалася при обранні майбутньої професії. Навчаючись на платній формі навчання, ніколи не могла й подумати, що матиму можливість отримувати стипендію! Це винагорода за старання, а також обов’язок бути серед лідерів. Сподіваюся, що зможу досягти успіху в житті, адже інвестиції в молодь – це інвестиції в майбутнє».

Марина Карга зазначила, що хотіла працювати у сфері охорони здоров’я ще задовго до закінчення школи. «Я надала перевагу професії провізора і не помилилася. Навчання дуже цікаве. Хімія, технології ліків, ботаніка – ці дисципліни дуже мені імпонують. Після закінчення університету відкриється багато перспективних напрямів діяльності. Буде з чого обирати. Хотілося б знайти роботу за фахом, яка приноситиме задоволення. Це може бути і розробка ліків, і контроль якості, і діяльність медичного представника чи провізора за першим столом. Думаю, що остаточно визначуся ближче до закінчення університету.  Намагаюся стати кваліфікованим фахівцем будь-якого напрямку фармацевтичної галузі, постійно вдосконалювати свої знання, зростати як спеціаліст. Адже моя майбутня професія вимагає вміння і бажання вчитися. Фармацевтична галузь стрімко вдосконалюється, і потрібно встигати розвиватися разом із нею.

У вільний від навчання час вивчаю англійську мову. Також люблю вишивати, читаю художню літературу, подорожую Україною. А ще мене дуже захоплює вітчизняна історія. Насправді вона дуже цікава й сповнена подій, про які більшість українців, на жаль, не здогадується, хоча мала би пишатися ними.

Фармацевт – не просто людина в білому халаті, яка відпускає ліки. Це спеціаліст, який багато років навчався, щоби опанувати цю професію, який має постійно вдосконалювати свої знання, стежити за розвитком фармацевтичної науки. Це людина, яка дала обіцянку допомагати людям, піклуватися про їхнє здоров’я, бути сполучною ланкою між лікарем і пацієнтом. Провізор повинен віддаватися своїй професії і гідно її виконувати. Наприклад, надавати якісну фармопіку, навіть якщо це вже восьма година роботи. Ввічливо спілкуватися з людьми, навіть якщо це не просто. Але робота в аптеці ‒ тільки один із напрямків діяльності фармацевта. Розробка ліків, їхнє виготовлення, робота медичних представників вимагають величезних зусиль, знань, вмінь і бажання самовдосконалюватися.

Вважаю, що сьогодні найбільшою проблемою фармацевтичної галузі є самолікування. У питанні вибору ЛЗ українці чомусь більше довіряють не фахівцям, а друзям, колегам і сусідам, які не мають медичної освіти. Або, наприклад, самостійно діагностують у себе якусь хворобу і починають лікувати те, чого насправді немає, часто шкодячи своєму здоров’ю. Тому потрібно підвищувати поінформованість населення про небезпеку самолікування, пояснювати, що медикаменти має призначити лікар після діагностування хвороби. І тільки тоді слід звертатися до аптеки.

Моє кредо: «Ніщо не дається задарма». Із дитинства батьки вчили мене, що тільки праця приносить результат, тоді як неробство не дає нічого, окрім витраченого часу, якого не повернеш. Для того, аби чогось досягти у житті, потрібно принаймні щось для цього робити. Змінюватися чи просто плисти за течією – кожен обирає сам.

Стипендія для мене – це свідчення того, що можна всього досягти, якщо наполегливо йти до своєї мети. Вірю, що ці інвестиції, які ваша компанія вкладає у майбутнє покоління фармацевтів, не будуть марними і повернуться до вас чудовими фахівцями!»

Розповіла про себе і стипендіатка з УКУ В. Тріска: «Я щаслива, що вирішила навчатися саме за напрямком «Соціологія». Обрала фах з інтересу до соціології як науки. Також це хороша база для професійної самореалізації та продовження навчання на інших магістерських програмах. Учена рада університету обрала мене стипендіаткою завдяки високій успішності впродовж першого року навчання. Відповідно до рейтингу середнього балу кожного студента, я займаю друге місце в групі.

Упродовж семи років є членом скаутської організації «Пласт». Займаюся спортом, люблю активно відпочивати й подорожувати світом, пізнаючи різні культури світу, стиль життя людей за кордоном, їхні звичаї та ментальні особливості. Після закінчення навчання на бакалаврській програмі планую вступити ще й на магістерську, можливо, за іншою спеціалізацією. Маю намір взяти участь у соціальних проектах, аби застосувати свої знання й навички на практиці. Прагну досягти максимальної незалежності, так званої академічної свободи у своїй професії, аби мати змогу вільно працювати на благо людей, реалізовувати необхідні зміни в суспільстві, крок за кроком змінюючи світ на краще. Моє життєве кредо: «Найкраща річ, яку ти можеш одягти, ‒ це впевненість у собі».

Чула багато позитивних відгуків про мережу аптек «D.S.», зокрема про її соціальну відповідальність. Знаю, що у всіх ваших аптеках діють знижки для пенсіонерів та учасників бойових дій, а власники компанії активно підтримують збереження культурної спадщини Львова і є постійними жертводавцями УКУ. Стипендія стала для мене великою мотивацією для подальшого навчання. Дуже вдячна родині Олега й Ірени Никулишиних за підтримку та надіюся, що в майбутньому виправдаю очікування».   

«Я із багатодітної малозабезпеченої родини, у якій на сьогодні є двоє студентів. Оплата навчання стала проблемою для батьків, – відверто поділився М. Филянець, цьогорічний стипендіат із семінарії. – Також на рішення Вченої ради щодо призначення стипендії вплинула й успішність у навчанні – мій середній бал за 2 роки становив приблизно 91,5.

Люблю читати і намагаюся подорожувати, відкриваючи для себе нові міста. У семінарії співаю в хорі та октеті, допомагаю в організації молитовних чувань, проводжу катехизи для дітей та інші молитовно-співочі заходи. Моє життєве кредо – просто бути Людиною тут і зараз, цінувати те, що маю, незважаючи на минуле. Навчаючись на помилках, стати архітектором свого майбутнього, а відтак робити все на благо народу і на більшу славу Божу («Ad maiorem Dei gloriam»).

Я віддавна є клієнтом мережі аптек «D.S.». Щиро вдячний родині Олега й Ірени Никулишиних за можливість продовжити навчання у Львівській духовній семінарії!».

Наша меценатська діяльність, спрямована на підтримку талановитої молоді, ґрунтується на чіткому переконанні: знання і зусилля мають винагороджуватися.  Зичимо цьогорічним стипендіатам міцного здоров’я, наснаги, реалізації мрій і планів та успіхів у всіх починаннях!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!
Інвестиції дають плоди
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
«Небо для тих, які мають крила»

Аптеки «D.S.» ‒ у дипломній роботі студентки Києво-Могилянки!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти