«Небо для тих, які мають крила»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«Небо для тих, які мають крила»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Завершився модульний курс «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» у Школі біоетики Українського католицького університету. Цьогоріч його випускниками стали ще 30 наших працівників.

Курс розпочався 11 жовтня і налічував 10 фундаментальних лекцій, які прочитали не тільки вітчизняні фахівці біоетики та богослов’я, але й професори з-за кордону. Наші фармацевти дізналися про здоров'я та хворобу в біблійній традиції, основи біоетики, моральний кодекс християнина, виклики й новації молекулярної біології, справжню суть гендерної рівності; навчилися краще розуміти себе, користуючись еннеаграмою як методом пізнання; отримали поради від професійного психолога щодо захисту від емоційного вигорання, а також рекомендації від фахового гінеколога – про те, як уникнути ризиків сучасної контрацепції, обравши безпечну альтернативу – методику розпізнавання плідності. Насамкінець разом із о. Ігорем Бойком студенти розглянули складні медичні випадки, де продемонстрували здобуті знання. Упродовж року навчання не тільки потребувало часу й концентрації уваги, але й передбачало велику роботу над собою. На лекціях провідних фахівців біоетики наші фармацевти вчилися краще розуміти свої душу, розум і тіло, а також налагоджувати взаємостосунки з колегами та клієнтами.

На випускних урочистостях 30 травня з вітальним словом до наших працівників звернулися керівник Школи біоетики о. Ігор Бойко, доктор біоетики (Папський університет Regina Apostolorum, Італія), викладач кафедри богослов’я Марія Ярема, генеральний директор і співвласник нашої мережі Олег Никулишин та директор з управління персоналом Галина Польова. Вони подякували студентам за час і зусилля, присвячені навчанню, та влучно зазначили: якщо Бог дозволяє здобути знання, то дасть і можливість застосувати їх у роботі й сімейному житті. Щодня фармацевт бачить хворих, сумних, обтяжених проблемами людей, які приходять в аптеку не так придбати ліки, як разом із медикаментами знову віднайти надію. Фахівець, який розуміє цінність життя, розпізнає виклики і загрози сьогодення, керується принципами сумління й совісті у своїй роботі здатен подарувати цю надію клієнтам. Ми не спроможні врятувати всіх, проте великою перемогою є бодай одне спасіння, навіть одна усмішка, одна доля, яку вдалося благословити. Зробити це дуже складно у світі, де панує культура смерті, а модні тренди руйнують душу. Школа біоетики стоїть на варті життя, пропонуючи мислячим людям шляхи порятунку, а отже, ефективний інструментарій, як стати світлом цього світу й маленькими кроками вберегти його від загибелі. Кажуть, один у полі не воїн. Проте всі ми, загартовані силою волі, здобутими знаннями і християнськими цінностями, стаємо справжнім військом, яке здатне творити зміни.

Від 2013 року слухачами модульного курсу для фармацевтів у Школі біоетики УКУ стало вже 210 наших працівників. Сподіваємося, кількість випускників збільшуватиметься завдяки охочим розвиватися інтелектуально та духовно, а головне – змінюватися і творити зміни у світі довкола себе.

 Більше фото з події – на нашій сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Свідчити, служити, спілкуватися»: Школа біоетики 2018 стартувала!
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти