Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2016

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2016

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Щоб розуміти потреби своїх клієнтів по-християнськи, колектив мережі аптек розпочав студії у Школі біоетики УКУ

«Обов’язки фармацевта не обмежуються розповсюдженням препаратів для покращення психофізичного добробуту. Фармацевти покликані виконувати важливу людську та соціальну місію: моральне та психологічне полегшення, яке вони можуть подати тим, хто страждає, відіграватиме важливу роль, якщо воно є плодом людської зрілості та незмінних етичних і євангельських цінностей», – такими словами звертався до фармацевтів Папа Іван Павло ІІ.

Саме про ці важливі цінності 46 наших працівників дізнаються більше впродовж наступних 9-ти місяців у Школі біоетики УКУ на модульній програмі «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» . На них чекають зустрічі з українськими та світовими експертами з медицини, біоетики та богослов’я, багато цікавих і пізнавальних лекцій, обговорень та практичних занять. А вже 22 вересня відбулося перше заняття. Лекцію Марії Яреми , доктора біоетики Папського Університету Regina Аpostolorum (Рим, Італія) «Моральний кодекс християнина», відвідали працівники мережі аптек «D.S.» зі Львова, Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Чернівців, Коломиї, Моршина, Стрия.

«Головним обов’язком стосовно Бога і людей є любити. Любов – наше головне почуття. Все, що робимо – у повсякденному житті чи на роботі, маємо робити з любов’ю. Натомість мусимо остерігатися байдужості, невдячності, остиглості, нехоті, ненависті, бо саме ці почуття є найбільш гріховними», - наголосила під час першої лекції викладач Марія Ярема.

Нових слухачів Школи біоетики привітали генеральний директор компанії Олег Никулишин, керівник Школи біоетики УКУ о. Ігор Бойко, керівник відділу управління персоналом Галина Польова.

Навчання триватиме упродовж наступних 6 місяців. Це вже четвертий курс Школи біоетики для працівників провізорів мережі аптек «D.S.». У попередні роки модульний курс «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» вже пройшли 82 працівники нашої мережі. Оплату за навчання і доїзд слухачів курсу з інших міст здійснює компанія.

Більше фото з події - на нашій сторінці у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
За знання платять гроші: стипендіати мережі аптек "D.S."
ХХ олімпіада молодих фармацевтів: вітаємо переможців!
Навчаємось фармопіки за європейським зразком

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти