Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2017: щоб розуміти потреби клієнтів по-християнськи!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2017: щоб розуміти потреби клієнтів по-християнськи!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Колектив мережі аптек «D.S.» розпочав черговий модульний курс у Школі біоетики УКУ

Аби допомогти нашим клієнтам бути здоровими, нам важливо розуміти не лише фізіологію недуги, а ще й моральний вимір хвороби. З 2013 року ми студіюємо програму «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» у Школі біоетики Українського Католицького університету.

Цьогоріч стартував новий курс – на навчання зголосилося 46 наших провізорів і фармацевтів зі Львова, Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Чернівців, Коломиї, Моршина, Стрия. На учасників студій чекають зустрічі з українськими та світовими експертами з медицини, біоетики та богослов’я, багато цікавих і пізнавальних лекцій, обговорень та практичних занять. Прагнемо знайти відповіді на непрості запитання щодо здоров’я, які лежать у площині морального вибору.

26 жовтня відбулося перше заняття – лекція першого доктора біблійного богослов'я України Івана Січкарика «Біблійний рецепт здоров’я». Нових слухачів програми привітали генеральний директор і співвласник компанії Олег Никулишин, керівник Школи біоетики УКУ о. Ігор Бойко, керівник відділу управління персоналом Галина Польова.

Навчання триватиме упродовж наступних 6 місяців. Оплату за навчання і доїзд слухачів курсу з інших міст здійснює компанія.

З 2013 року слухачами модульного курсу для фармацевтів у Школі біоетики УКУ стало уже 179 наших працівників. Це вже п’ятий курс у Школі біоетики для працівників провізорів мережі аптек «D.S.». 

Більше фото з події – на нашій сторінці у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вітаємо стипендіатів мережі аптек "D.S." 2017-2018 навчального року!
ХХ олімпіада молодих фармацевтів: вітаємо переможців!
Навчаємось фармопіки за європейським зразком
Маркетинг, який працює: наш кейс для Львівської бізнес-школи УКУ 
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти