Студенти УКУ-стипендіати мережі аптек "D.S." 2015-2016 навчального року

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Студенти УКУ-стипендіати мережі аптек "D.S." 2015-2016 навчального року

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Мережа аптек "D.S." надала стипендії для талановитих студентів УКУ у 2015-2016 навчальному році
 
Ми підтримуємо розвиток української науки, зокрема, заохочуємо студентів річними стипендіями для навчання у виші. Передовсім прагнемо виявити розумних, талановитих і небайдужих юнаків і дівчат, заохотити їх навчатися ще активніше, намагаємося донести месидж "за знання платять гроші".

Стипендіати 2015-2016 навчального року:
Анастасія Арбузова, майбутній соціальний педагог:

Арбузова.jpg
- Український католицький університет – це взірець успішного вищого навчального закладу. Навчаючись в УКУ, ставлю перед собою високі цілі, які університет допомагає реалізувати. Тут я формую себе як особистість, приймаючи абсолютно нові і нестандартні рішення, втілюючи сміливі креативні задуми в життя. Студенти навчаються не заради диплому, а для отримання реальних професійних навичок.
Для мене стипендія від мережі аптек "D.S." – це гарна можливість здобувати глибокі знання, не замислюючись про матеріальну базу. Це мотивує мене на нові звершення та ефективну працю. Завдяки стипендії від мережі аптек «D.S.» можу розвиватися в тому прекрасному середовищі, яким є УКУ, задля найкращого самовиховання і праці на славу Божу, на благо своєї країни, а також всіх людей в майбутньому. Така стипендія є для мене живим прикладом того, що є людяність у світі, і його благо варте моїх зусиль! Щиро вдячна за можливість мати стипендію!.

Ксенія Трояновська, майбутній психолог:

Трояновська.jpg
- УКУ – це насамперед можливість здобувати якісні знання та розвивати себе як особистість. Також УКУ – це місце, де можна втілювати ідеї, не боятись висловлювати власну думку та відстоювати свою індивідуальність. Він відкриває студентам широкі простори світу. Завдяки вишу ти ростеш і збагачуєшся корисним досвідом. Щиро вдячна за стипендію мережі аптек "D.S.", адже це не лише полегшить становище моїх батьків, а й стимулюватиме мене до сумлінної праці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Модульна програма для фармацевтів мережі аптек "D.S." у Школі біоетики УКУ
За знання платять гроші: фармацевти-стипендіати мережі аптек "D.S."
Навчаємось фармопіки за європейським зразком
Всеукраїнська олімпіада з фармації: вітаємо переможців!   


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти