«Свідчити, служити, спілкуватися»: Школа біоетики 2018 стартувала!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«Свідчити, служити, спілкуватися»: Школа біоетики 2018 стартувала!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

11 жовтня ще понад 30 студентів від нашої мережі розпочало пізнавальний курс «Етичні цінності у фармацевтичній діяльності» у Школі біоетики Українського католицького університету

Попереду на них чекають 10 ґрунтовних лекцій, які проведуть вітчизняні викладачі та фахівці з-за кордону. Програму розпочала Марія Ярема, доктор біоетики (Папський університет Regina Apostolorum, Італія), викладач кафедри богослов’я та Школи біоетики, заглибившись в основи християнства − розуміння Декалогу.

Перша лекція завершилася урочистою частиною із нагоди відкриття нового навчального року. Студентів привітали керівник Школи біоетики о. Ігор Бойко, генеральний директор і співвласник нашої мережі Олег Никулишин (який, окрім цього, ще й пройде цьогорічний курс разом із дружиною Іреною), а також проректор з маркетингу та розвитку УКУ Наталія Климовська. Вони відзначили те, що провізорам і фармацевтам потрібно чимало моральних сил, професіоналізму і вміння співпереживати, аби щодня допомагати людям, і побажали їм: хай навчання буде цікавим, а здобуті знання принесуть користь не тільки в роботі, але й у повсякденному житті.

Три важливі слова: «Свідчити, служити, спілкуватися» − гасло всього УКУ. Водночас вони влучно окреслюють і курс для фармацевтів. Адже свідчити може той, хто здобув досвід і керується ним як дороговказом. Служити здатен той, хто вміє володіти собою і підпорядковується Божій волі. Така людина стає володарем, що творить і служить іншим, тоді як раб може тільки сліпо виконувати вказівки. Служити − значить передусім уміти поважати гідність людини. На цій настанові базуються всі цінності нашої компанії.

Від 2013 року слухачами модульного курсу для фармацевтів у Школі біоетики УКУ стало вже 210 наших працівників

Дякуємо всім за гарний старт! Далі буде! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вітаємо стипендіатів мережі аптек «D.S.» 2017-2018 навчального року! 
Кар'єра і стажування в мережі аптек «D.S.»: беремо участь у Форумі кар'єри УКУ! 
Наш випускний у Школі біоетики УКУ 2018! 
Підтримуємо учнів військового ліцею
Аптеки «D.S.» ‒ у дипломній роботі студентки Києво-Могилянки!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти