Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Уже багато років поспіль наша компанія надає стипендії кільком студентам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського католицького університету, а віднедавна і Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, які відзначилися високою успішністю. У такий спосіб підтримуємо талановиту молодь і плекаємо культуру меценатства в Україні.

Зазвичай імена стипендіатів ми дізнаємося напередодні нового навчального року, утім, цього разу вчена рада медуніверситету визначилася з кандидатами набагато швидше. Рішення було зумовлене перемогою двох студенток вишу на Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Фармація». За підсумками ІІ етапу, який відбувався в Національному фармацевтичному університеті у Харкові, четвертокурсниці Марина Карга і Юлія Шиналь під керівництвом доцента кафедри технології ліків і біофармації Наталії Гудзь здобули почесне друге командне місце. Олімпіада була дуже складною та напруженою, і участь у ній брали 23 студенти з 12 університетів. Результат Марини та Юлії – гідне представлення львівської фармацевтичної школи.

Ми привітали дівчат з успішним закінченням навчального року і вже вручили їм іменні сертифікати на отримання стипендій від нашої мережі на 2019/2020 навчальний рік. Уся наша меценатська діяльність, що стосується талановитої молоді, ґрунтується на чіткому переконанні: знання і зусилля мають винагороджуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
«Свідчити, служити, спілкуватися»: Школа біоетики 2018 стартувала!
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
Нові можливості для Ангелінки
Підтримуємо «Театр на Схід»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти