Наш випускний у Школі біоетики УКУ 2018!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Наш випускний у Школі біоетики УКУ 2018!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

«Жити так, аби осягнути Небо», − ці слова о. Івана Січкарика є лейтмотивом усього модульного курсу для фармацевтів Школи біоетики УКУ. 24 травня його випускниками стали ще 46 працівників нашої компанії зі Львова, Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Чернівців, Коломиї, Моршина, Стрия. 

Курс розпочався 26 жовтня і налічував 10 фундаментальних лекцій, які прочитали не тільки вітчизняні фахівці біоетики та богослов’я, але й професори з-за кордону. Випускники зазначили, що навчання передбачало велику роботу передусім над собою. На лекціях провідних фахівців-біоетиків вони вчилися краще розуміти свої душу, розум і тіло, а також пізнавали колег та клієнтів для налагодження справді якісної комунікації.

Навіщо нам, фармацевтам, знання з біоетики? Папа Іван Павло ІІ мав рацію, кажучи: на жаль, у сучасному світі домінує культура смерті. Провізори часто здають іспит совісті у своїй професійній діяльності ‒ приміром, коли їх просять продати екстрену контрацепцію. Аборти, як і війни та самогубство, ‒ один з інструментів смерті. Християни мусять протиставити цій руйнівній тенденції культуру життя, що формує моральну свідомість не тільки окремої людини, але й суспільства загалом. Людина потребує розуміти, чому безліч речей не можна чинити за жодних обставин. Школа біоетики має на меті сформувати спільноту фахівців для розв'язання етичних проблем на основі християнських цінностей.

Від 2013 року випускниками модульного курсу для фармацевтів у Школі біоетики УКУ стало вже 179 наших працівників.

Дякуємо очільникам і координаторам Школи, керівництву мережі аптек «D.S.» та всім викладачам за пройдений разом шлях інтелектуального і духовного зростання! До нових зустрічей!

Більше фото з події – на нашій сторінці у Facebook.

Читайте також:

Нові слухачі Школи біоетики УКУ-2017: щоб розуміти потреби клієнтів по-християнськи!
До проблеми етичності сучасних наукових досліджень
Вітаємо стипендіатів мережі аптек "D.S." 2017-2018 навчального року!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти