За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Щоб стимулювати кращих студентів фармацевтичного факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького мережа аптек "D.S." упродовж кількох років виплачує їм щомісячні персональні стипендії.

Олег Никулишин, генеральний директор мережі аптек «D.S.»:

- Наше бажання відзначати у такий спосіб найздібніших і найбільш вмотивованих студентів не є одноразовою акцією. Формування іміджу роботодавця можна трактувати по-різному, певною мірою, це навіяна річ, а от репутація підприємства здобувається раз і на все життя. Наш бізнес вибудований на двох цінностях - кадри і клієнти.

Авторитет компанії завойовують її працівники. Обличчя аптеки визначає її персонал. Саме завдяки цьому безперервному навчанню кадрів за принципом "освіта упродовж життя" ми надаємо надзвичайно великого значення. З цього зародилася ідея налагодити тісніші контакти з фармацевтичним факультетом ЛНМУ.

Попри те, що в Україні є багато навчальних закладів, які готують провізорів, їх все одно не вистачає. Рівень підготовки теж не завжди задовольняє роботодавців. Тож ми виходили з того, що легше навчити молодих спеціалістів, аніж перенавчати старих.

Ми неодноразово зустрічалися з третьокурсниками, четвертокурсниками, спілкувалися, проводили живі дискусії, презентації, розповідали про своє підприємство. Разом з тим нам було важливо психологічно адаптувати студентів, розбудити людяність, співчуття, терплячість до відвідувачів аптек.

Передовсім хотілося виявити розумних, талановитих і небайдужих юнаків і дівчат, заохотити їх навчатися ще активніше. Намагалися донести месидж "за знання платять гроші".

Водночас на сам процес виявлення кращих компанія не впливає - кому саме надати стипендію вирішує деканат і вчена рада факультету. Окрім того, отримання стипендії від мережі аптек «D.S.» не зобов’язує студента іти до нас на роботу, мовляв, ми вам платили, тепер відпрацьовуйте. Скажімо, із десяти стипендіатів у нас працює лише двоє. Інші пішли у науку (у тому числі у серйозні закордонні наукові центри) чи є медичними представниками поважних фармацевтичних фірм. Але всі стипендіати успішні і цілковито зреалізовані люди.

Незважаючи на те, що фармація - все-таки бізнесова діяльність, вкладаючи кошти у студентів, ми не розраховуємо на миттєві дивіденди. Йдеться радше про далекосяжні перспективи. Але ми прийшли у цей бізнес не на рік або два, а на все життя. Тож дбаючи про майбутнє аптекарської справи, ми чинимо логічно й закономірно.

Стипендії від мережі аптек "D.S." отримали:

2014-2015
Інна Король                                                            Юлія Коваль
Король.jpg       Коваль.jpg      
 2013-2014
 Данило Штойко                                                     Дмитро Горілик
Штойко 2.jpg       Горілик.jpg
2012-2013                                                                                                                 2011-2012                     
Іван Сидоренко                                    Ігор-Бернат Мастеляк                     Роксолана Лазор
Сидоренко.jpg       Мастеляк.jpg      Лазор.jpg
2010-2011                                                 2009-2010                                           
Мар'яна Ісюк                                       Вікторія Плоднік                                   
Ісюк.jpg      Плоднік.jpg     
2008-2009                                                                                                                     2007-2008
Андрій Пиріг                                       Юлія Ривак                                         Дмитро Хилюк
Пиріг.jpg      Ривак.jpg      Хилюк.jpg
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Студенти УКУ отримали стипендії від мережі аптек "D.S."
Модульна програма для фармацевтів мережі аптек "D.S." у Школі біоетики УКУ
Навчаємось фармопіки за європейським зразком
Всеукраїнська олімпіада з фармації: вітаємо переможців!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти