Наш мобільний додаток: 15 тисяч користувачів та оновлення функціоналу!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Наш мобільний додаток: 15 тисяч користувачів та оновлення функціоналу!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {3}

Мобільний додаток Мережа аптек «D.S.» робить процес пошуку й купівлі ліків ще швидшим і зручнішим. Та вдосконаленню немає меж: незабаром у ньому з'явиться можливість інтелектуального пошуку та новий дизайн з покращеним функціоналом! 

Налаштування інтелектуального пошуку стало першочерговим етапом у процесі оновлення цього онлайн-сервісу мережі аптек "D.S.". Найчастіше люди не знають правильних назв медикаментів, плутаючи «е», «и» та «і», забуваючи про подвоєння приголосних або ж дефіси. Ця обставина суттєво ускладнювала пошук в каталозі торів. Користувачі Інтернету звикли, що Google не зважає на помилки: у разі некоректного введення він автоматично пропонує найбільш вірогідно правильні альтернативні пропозиції, звертаючись до юзера: «Можливо, Ви мали на увазі...». ІТ-гіганти (Google, Microsoft) продають щомісячну підписку на інтеграцію цієї функції, чим ми і скористалися.

Паралельно триває інсталяція нового дизайну. Наша компанія звернулася до підприємства, яке не тільки займається розробкою, але й прогнозує поведінку користувачів мобільних додатків, вивчаючи їхні улюблені функції й побажання. На основі цього створено оновлену версію дизайну з покращеним функціоналом: незабаром клієнт ще більше заощаджуватиме час, виконуючи меншу кількість «кліків» для резервування ліків. Наш мобільний додаток стане швидший і більш інтуїтивно точний.

Можливості і переваги додатка «Мережа аптек "D.S."»:

  • відкрита інформація про наявність продукції та ціни у режимі онлайн;
  • швидкий пошук товарів – введіть 3 перші букви;
  • оптимізація маршруту – пропозиція найближчої до вас аптеки;
  • зручна процедура резервування на сторінці товару в обраній аптеці за обраною ціною – усе швидко і надійно!
  • електронна Картка клієнта "D.S.". – пластикова картка вам більше не потрібна!
  • детальна історія покупок і замовлень – ціни, суми, локації, баланс балів (за Карткою клієнта)
  • інструкції до ліків, затверджені МОЗ України.

Приємно, що цей спосіб пошуку інформації та резервування товарів аптечного асортименту в аптеках «D.S.» подобається нашим клієнтам – про це свідчить кількість скачувань додатка, яка сьогодні сягнула вже понад 15 000!

Додаток «Мережа аптек D.S.» (iOS, Android, Windows) можна безкоштовно завантажити тут.

ІТ-команда вже збирає та обробляє усі ваші побажання та зауваження, для того щоб додаток був максимально зручним та корисним.

Якщо у вас виникли питання при використанні мобільного додатка, можете написати нам в Facebook, зателефонувати у Службу підтримки чи просто написати листа з питанням на адресу: ds@market-universal.com.ua

Нагадуємо: у випадках, якщо ваше онлайн-замовлення містило ліки, які згідно з чинним законодавством відпускаються за рецептом, фармацевту в аптеці потрібно пред’явити дійсний рецепт лікаря. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!
Таблетниця і ніж для таблеток «D.S.» – щоб ліки завжди були під рукою!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
"Програма низьких цін" у мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти