Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {1}

Для зручності клієнтів, які здійснюють онлайн-резервування товарів на нашому сайті, запрацювала кнопка замовлення дзвінка

Пошук і резервування товарів на сайті аптечної мережі може виявитися не такою вже й легкою справою для пересічної людини, адже асортимент медико-фармацевтичної продукції сягає понад 10 тисяч найменувань. Щоб допомогти нашим клієнтам швидко і легко оформити онлайн-замовлення, ми запровадили сучасний спосіб комунікації з користувачами – кнопку замовлення дзвінка!

Отож, якщо Вам потрібна технічна підказка щодо механізму резервування на нашому сайті, треба уточнити умови придбання ліків чи акцій або ж ви не можете самостійно розібратися в асортименті – натискайте кнопку замовлення дзвінка і наші консультанти швидко прийдуть на допомогу!

Зараз цей функціонал працює у тестовому режимі: дзвінок можна замовити з понеділка до п’ятниці з 8:30 до 17:00 (обід 13:00 до 14:00 год).

Також нагадуємо, що інформацію про наявність та ціну товарів аптечного асортименту у нашій мережі можна отримати за номером телефону Центру підтримки клієнтів цілодобово – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або переглянути самостійно через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблетниця і ніж для таблеток «D.S.» – щоб ліки завжди були під рукою!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
"Програма низьких цін" у мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти