Онлайн-замовлення в аптеках «D.S.» зросли втричі від початку року

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Онлайн-замовлення в аптеках «D.S.» зросли втричі від початку року

Чи була ця інформація корисною для вас?
{5} {0}

Перевагами онлайн-резервування в аптеках «D.S.» уже скористались близько 15 тисяч осіб

Можливість онлайн-резервування ліків і медичних товарів у мережі аптек "D.S." стає щоразу популярнішою серед наших клієнтів. Усього лише за 8 місяців цього року кількість відвідувачів, які здійснили покупку у наших аптеках, попередньо зарезервувавши необхідну продукцію через інтернет, зросла утричі!

Нагадаємо, що онлайн-резервування у мережі аптек "D.S." доступне на нашому офіційному сайті, а також для користувачів мобільного додатка «Мережа аптек "D.S."». Формат онлайн-замовлення має добре продуману функцію пошуку ліків та іншої продукції аптечного асортименту за їх назвою, у режимі реального часу відображає фактичну наявність та роздрібну ціну товарів у найближчій чи усіх інших аптеках, дозволяє легко і швидко зарезервувати все необхідне. Забрати пакет з уже зібраним замовленням з обраної аптеки "D.S." можна через 15 хв. Замовлення дійсне упродовж 2 днів – до кінця наступного після здійснення резервування робочого дня обраної аптеки.

Інформація про готовність вашого онлайн-замовлення надходить у sms-сповіщенні, а отримати підтримку фармацевта-консультанта можна за номером 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

Власникам Картки клієнта "D.S." під час онлайн-резервування надається знижка та нараховуються бонусні бали – згідно з єдиними правилами програми лояльності «Подяка за довіру».

Зверніть увагу, що потрібно мати дійсний рецепт лікаря – у випадках, якщо ваше онлайн-замовлення містило ліки, які згідно чинного законодавства відпускаються за рецептом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
Ватні палички «D.S.»: з ніжністю та турботою про кожну родину!
"Програма низьких цін" у мережі аптек "D.S."
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим! 

 

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти