Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{6} {3}
Можливість онлайн-резервування товарів аптечного асортименту у мережі аптек «D.S.» доступна на сайті та через мобільний додаток 

Мережа аптек «D.S.» пропонує новий ефективний спосіб комфортних покупок за вигідними цінами – онлайн-резервування! Сервіс доступний на нашому сайті або через мобільний додаток. Усе просто: обираєте ліки, медичні товари, косметику чи товари для дітей за оптимальною для вас ціною у найближчій аптеці «D.S.», резервуєте в режимі реального часу, через 10-15 хвилин отримуєте SMS про готовність замовлення і забираєте його в обраній аптеці поза чергою! 

Підтверджене замовлення дійсне протягом 2 днів – до кінця наступного після здійснення резервування робочого дня обраної аптеки.

Для власників картки клієнта "D.S." діють ті ж переваги, що й під час покупок в offline – знижка та нарахування балів довіри

Якщо у процесі резервування вам потрібна фахова консультація фармацевта або технічна підказка – телефонуйте у Службу підтримки: 0 800 30 20 60 (пн-пт: 9.00–21.00, сб-нд: 10.00–20.00) 

Якщо ліки – то «D.S.»!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
"Програма низьких цін" у мережі аптек "D.S."
ТОП-10 сезону: вигідні ціни на сезонні медикаменти в аптеках "D.S."!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти