Обслуговуємо страхові рецепти: швидко і якісно!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Обслуговуємо страхові рецепти: швидко і якісно!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Запрошуємо страхові та асистуючі компанії до співпраці з медикаментозного забезпечення ліками і виробами медичного призначення за програмами добровільного медичного страхування!

Медичне страхування – послуга з розряду унікальних і водночас парадоксальних, адже найчастіше людина приймає рішення про добровільне медичне страхування тільки тоді, коли страховий випадок вже трапився. Такий підхід психологи пояснюють особливістю людської підсвідомості: люди не хочуть думати про ймовірність неприємностей.
У світі медичне страхування давно є обов’язковим. В Україні є лише поодинокі компанії, у соцпакет яких входить обов’язкове медичне страхування, а також ті, хто особисто робить вибір на користь медстрахування.

Мережа аптек «D.S.» працює зі страховими компаніями з 2014 року. На сьогодні обслуговуємо клієнтів 30 страхових компаній та асистансів, маємо добре налагоджений механізм «лікар-координатор – аптека – застрахована особа».
У аптеках «D.S.», крім незмінної якості обслуговування, страхові клієнти отримують свої ліки без черг, оскільки замовлення формується завчасно за допомогою функції Резервування ліків.

Сучасна програма аптечного і управлінського обліку власної ІТ- розробки, автоматизованість бізнес-процесів, наявність у аптеках модернізованих касових апаратів, що дають можливість обслуговувати страхові поліси із франшизою – все це дозволяє швидко забезпечити формування документів фінансової звітності згідно взірця, встановленого страховиком.

Крім цього, ми запроваджуємо унікальну розробку наших ІТ-спеціалістів сучасних аптечних онлайн-сервісів – от-от стартує віртуальний Особистий кабінет страховика, який забезпечить ще комфортніший сучасний сервіс. Адже основний принцип нашої роботи – забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ще одна з останніх розробок мережі аптек «D.S.» – створення сучасного каталогу, в якому невдовзі буде близько 15 тисяч найменувань ліків та медико-фармацевтичної продукції з фотографіями, детальними описами та інструкцією. Ми станемо першою мережею аптек в Україні з такою потужною базою ліків!

З питань співпраці з мережею аптек «D.S.» звертайтесь: 
тел. 067 374 23 34 - Ірина Рогуля, фахівець по роботі зі страховими компаніями 
e-mail: i.rogulya@market-universal.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Подушка безпеки» для колективу мережі аптек «D.S."
Особистий кабінет страховика уже працює!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти