"Подушка безпеки" для колективу мережі аптек "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

"Подушка безпеки" для колективу мережі аптек "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Разом ми формуємо медичну культуру суспільства! Мережа аптек «D.S.» не тільки обслуговує страхові рецепти, а й страхує своїх працівників. Соціальний захист працівників мережі аптек «D.S.» – завжди у зоні уваги керівництва компанії. Для нас важливо, щоб кожен з нас усвідомив власну відповідальність за своє здоров’я, подбав про «подушку безпеки». Тому невід’ємною частиною соціального захисту працівників мережі аптек «D.S.» є медичне страхування.

Цього року ми уклали договір добровільного страхування медичних витрат своїх працівників із ПрАТ «Страхова Компанія «Еталон-Поліс». З моменту реєстрації звернення застрахованого лікарі- координатори супроводжують весь процес отримання медичної допомоги нашим працівникам, її достатність та якість, організовують забезпечення необхідними медикаментами, повторними консультаціями тощо. Маємо вже перших 80 застрахованих працівників! Далі буде!

Основні переваги медичного страхування:

• Гарантована оплата медичної допомоги при виникненні страхового випадку за рахунок коштів страховика. Для застрахованої особи певний обсяг медичних послуг — безкоштовний.

• Заощадження грошей у разі виникнення проблем зі здоров’ям.
Незастрахована людина платить за лікування зі своєї кишені без гарантії, що це принесе бажаний ефект. Страхова компанія у цій ситуації офіційно виступає як посередник між застрахованою особою і медичним закладом. Вона платить медичній установі за надану послугу, аптеці — за отримані ліки, а у разі надання неякісної допомоги виставляє претензію або не оплачує ці послуги.

• Економія часу.
Коли застрахована особа захворіє, телефонує до асистансу страхової компанії, надає необхідну інформацію. Далі весь процес лікування організовує лікар-координатор. Клієнт не витрачає час на телефонні дзвінки та вичікування у чергах.

З питань співпраці з мережею аптек «D.S.» звертайтесь:
тел. 067 374 23 34 - Ірина Рогуля, фахівець по роботі зі страховими компаніями
e-mail: i.rogulya@market-universal.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Обслуговуємо страхові рецепти: швидко і якісно!
Особистий кабінет страховика уже працює!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти