Толока на Святоюрській горі-2016

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Толока на Святоюрській горі-2016

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Колектив мережі аптек "D.S." долучився до однодумців з "Фундації Духовного Відродження" (УГКЦ) - у рамках кампанії "З нами місто розквітає" ми прибирали у Митрополичих садах (Святоюрський парк) на території комплексу собору Святого Юрія у Львові.

Після спільної молитви за участі владики Володимира (Груца) всі приступили до прибирання.  Цього року сади знову було поділено на 11 ділянок. За кожну ділянку відповідала окрема група (у складі 10 – 20 людей). Усім видали інвентар для прибирання: спеціальні ножиці, граблі, рукавиці, мішки тощо. Ми обрізали молоді пагони, згребли торішнє листя, вивезли сміття - тепер у Митрополичих садах можна прогулюватись усією сім'єю.

Невдовзі Церква планує впорядкувати цю територію. Як розповів о.Тарас Милян, УКГЦ планує здійснити тут масштабні реконструкційні роботи, щоб сади могли ще послужити містянам.  “Ще не можемо сказати достеменно, що саме тут буде, єдине – тут має бути простір для громади, сімейного відпочинку, облаштований у дусі Митрополита Андрея Шептицького», - розповів о. Тарас Милян. На разі триває процедура передачі садів у власність Церкви (територія є власністю міста).

Адже здоров'я починається з чистоти!

Більше фото - на нашій сторінці у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Встановлюємо велостійки біля аптек "D.S."
Як правильно утилізувати ліки?
Екопакети в аптеках "D.S."
Участь у проекті "Зробимо Україну чистою!": прибираємо у парку на Медової печери


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти