Відновлюємо ліс у Соснівці

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відновлюємо ліс у Соснівці

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

У День довкілля, 21 квітня, наші колеги долучилися до суперакції «Висадка лісу: весна 2018», яку ініціювала й організувала Octo Via Group! 

Разом із працівниками магазину Columbia Lviv та іншими небайдужими львів’янами вони вирушили в м. Соснівку, аби посприяти відновленню лісів, висадивши хвойні та листяні дерева – сосни, дуби і берези. Інструктаж провів директор лісгоспу. За день вкрили саджанцями майже 2 га лісу! На обід лісники почастували всіх рибною юшкою, звареною на вогні. Інша група учасників відновлювала лісові угіддя у м. Буську. 

Того дня подібні акції відбувалися по всій Україні. У День довкілля, а також напередодні Всесвітнього дня Матері-Землі спільними зусиллями люди допомагали природі відновитися, посадивши дерева. Адже ліси генерують кисень, яким ми дихаємо! Це дім для рослин і тварин, зокрема тих, які перебувають у зоні ризику й можуть зовсім зникнути. 80% видів наземних тварин і близько 300 мільйонів людей (здебільшого в країнах, що розвиваються) живуть у лісах. Незважаючи на мораторій, у нашій державі тривають винищення лісів та безперервний експорт деревини. При цьому нових дерев люди майже не висаджують. Утім, маємо знати ще одну причину вирубування дерев: як стверджують лісники, часто доводиться робити це, наприклад, із хворими соснами. Навіть якщо внизу вони здаються здоровими, угорі вже може поширюватися недуга, яка здатна інфікувати інші дерева. 

Усе спорядження, саджанці й транспорт забезпечили організатори. А ми мали нагоду посадити дерева: чимало учасників зробило це вперше в житті, що стало для них особливим спогадом. Не менше за дорослих раділи діти, які приїхали разом із батьками. Кожне посаджене дерево робило їх щасливими, а перебування на свіжому повітрі забезпечило гарний настрій на цілий день. Восени має відбутися ще один такий захід, отож запрошуємо долучатися! Вділивши природі крихту свого часу, ви посприяєте відродженню лісів, а отже, і покращенню умов власного життя. 

Не будьмо байдужими! Адже природа жива, як і ми з вами. І вона заслуговує людяного ставлення! «Можливо, радикальна охорона довкілля не може змінити світ. Проте вона допоможе нам та іншим живим істотам виграти час. І, ймовірно, це буде найкращим, що ми зробимо» (Білл Девалл, соціальний еколог, США).


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Прибираємо Горіховий гай у Львові!
Встановлюємо велостійки біля аптек "D.S."
Як правильно утилізувати ліки?
Екопакети в аптеках "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти