Аптеки «Вета» – новий франчайзинговий партнер мережі "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Аптеки «Вета» – новий франчайзинговий партнер мережі "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{4} {0}

До числа учасників нашого проекту «DS-франчайзинг» долучилася компанія ТОВ «Вета-Плюс» із Броварів Київської області.

Віднедавна чотири аптечні заклади мережі «Вета» оновили свою діяльність як франчайзинговий партнер аптек "D.S.".  

Відтепер відвідувачі аптек «Вета» матимуть ще більше переваг і нових можливостей. За партнерською карткою клієнта діє вигідна дисконтно-бонусна програма, розширено перелік акційних пропозицій, планується значне розширення зони лікувальної косметики та оновлення асортименту дитячих товарів. Тут, як і в усіх аптеках "D.S.", діє соціальна «Програма низьких цін» на широкий перелік ліків від хронічних недуг та на часто вживані сезонні медикаменти.

Компанія ТОВ «Вета-Плюс» є соціально відповідальною. Як і раніше, в повному обсязі діють національні програми безоплатного та пільгового відпуску ліків за рецептами лікарів для соціально-незахищених верств населення (згідно Постанови КМУ №1303), урядова програма «Доступні ліки» та Броварська міська програма профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. Тепер в мережі «Вета», як і в усіх аптеках "D.S.", діє ще й соціальна «Програма низьких цін» на широкий перелік ліків від хронічних недуг та на часто вживані сезонні медикаменти.

Для вирішення проблеми обмеженої доступності ліків у сільській місцевості ТОВ «Вета-Плюс» здійснює забезпечення медикаментами амбулаторії у с. Семиполки Броварського району Київської області. А також співпрацює з благодійним фондом «Інна», який опікується онкохворими.

Адреси аптечних закладів ТОВ «Вета-Плюс»:

  • м.Бровари, бульвар Незалежності, 9
  • м.Бровари, вул.О.Білана, 5
  • м.Бровари, вул. Володимира Великого, 10
  • с.Семиполки, вул. Остерське шосе, 32 (амбулаторія)

Про умови придбання франшизи "Аптека D.S." (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти