«D.S.»: і модель, і філософія бізнесу!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«D.S.»: і модель, і філософія бізнесу!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Переваги франшизи «Аптека “D.S.” – перевірена роками модель роботи, стандартизація та автоматизація процесів, приваблива програма лояльності для клієнтів та добре впізнаваний бренд.

Наша назва D.S. (читається «Де Ес») – це скорочене позначення двох латинських слів, які у перекладі означають звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (Dа –„видай”, Signa – „познач”). Ще з часів Гіппократа до наших днів вони традиційно використовуються лікарем при виписуванні рецепта.

Наш логотип – напис „D.S.” на символічному рецепті – вміщує споконвічну концепцію аптечної справи: працювати так, щоб кожен відвідувач міг отримати якісні ліки і вичерпну інформацію про правила їх застосування. Аби змінювати спосіб життя на користь здоров’я, а світ – на краще.

Розуміння свого покликання ми перенесли на алгоритм ведення бізнесу за перевіреною роками моделлю. Тож сьогодні “D.S.” – це впізнавана мережа сучасних аптек з індивідуальним професійним підходом, доступними цінами, гарантією якості, широким асортиментом, новітніми IT-сервісами для клієнтів. “D.S.” – це також і велика команда однодумців, менеджмент на основі цінностей, соціальні ініціативи і підтримка важливих суспільних проектів.

У 2016 році нам вдалося реалізувати чимало заходів для доступних цін і комфортних покупок наших клієнтів: впроваджено ПРОГРАМУ НИЗЬКИХ ЦІН та ТОП-10 СЕЗОНУ, створено МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «МЕРЕЖА АПТЕК D.S.», відкрито лінійку ТОВАРІВ ВЛАСНОЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ та зверстано НАШ ДРУГИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ. Намагаємось бути чутливими до змін у запитах людей, прагнемо їх приємно дивувати та випереджати їх очікування. Це спонукає «Мережу аптек «D.S.» бути інноваційною компанією.

2016-ий був також роком старту проекту "DS-франчайзинг"», і його перші успішні результати не забарилися. Придбавши франшизу мережі аптек „D.S.”, Ви станете частиною великої успішної компанії, створите новий чи вдосконалите свій існуючий бізнес, скориставшись нашим багаторічним досвідом. Ми надамо Вам кваліфіковану допомогу у відкритті аптеки та підтримку впродовж усієї діяльності!

Детальну інформацію про умови співпраці та розрахунок вартості франшизи Вам надасть Олена Комарянська, керівник проекту «DS-Франчайзинг» (консультація безкоштовна):
+38 (067) 68 58 422
O.Komaryanska@market-universal.com.ua

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти