Франчайзинг у 2018-му: реальні переваги разом із «D.S.»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Франчайзинг у 2018-му: реальні переваги разом із «D.S.»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Під брендом «Аптека «D.S.» уже працює понад 200 аптечних закладів, із яких 40 за франшизою. Із власниками аптек і аптечних мереж, які виявили бажання працювати під нашим брендом, ми взаємодіємо саме на партнерських засадах.

Франшиза «Аптека «D.S.» це модель стратегічної співпраці, партнерства за принципом корисності одне одному. Наша впізнавана торгова марка, приваблива програма лояльності, гнучка асортиментна і цінова політика, сучасні ІТ-рішення, цінності – усе це можемо передавати потенційним франчайзі в користування як інтелектуальну власність.

Придбавши франшизу «Аптека «D.S.», наш партнер водночас отримує і методичну допомогу, і ґрунтовне технічне оновлення – сучасний програмний продукт на платформі 1С:8, повністю адаптований до специфіки аптечної діяльності.

Олег Никулишин, генеральний директор та співвласник мережі аптек «D.S.»:

Вигідна і гнучка фінансова модель співпраці за франшизою «Аптека «D.S.», яку ми пропонуємо компаніям та підприємцям, що мають бажання створити новий чи вдосконалити чинний аптечний бізнес, передбачає швидку окупність інвестицій і впевненість у рентабельності діяльності.

Водночас наша постійна підтримка компанії-франчайзі в процесі роботи готовими управлінськими рішеннями у сфері товарообігу, ціноутворення, реклами, мотивації і навчання персоналу спрямовує зусилля її власника не на ще один «винахід велосипеда», а на вміле користування ним.

Олена Комарянська, директор із франчайзингу мережі аптек «D.S.»:

Працюючи під уже добре відомою споживачам торговою маркою «D.S.», франчайзинговий партнер аптека-початківець «по замовчуванню» отримує впізнаваність свого закладу, позитивний імідж, довіру клієнтів, стійку конкурентну позицію, тобто менше ризиків на старті. Ті ж аптеки, які вже певний час провадять діяльність на фармацевтичному ринку, ставши франчайзинговими партнерами «D.S.», отримують додаткову можливість зберегти і значно покращити керованість та фінансові результати завдяки оптимізації товарних залишків, вигідній програмі лояльності для постійних клієнтів, повній автоматизації всіх виробничих процесів.

Ми не просто продаємо франшизу, а надаємо методичну допомогу при відкритті, а що найважливіше для наших партнерів реальну підтримку впродовж всієї діяльності франчайзингової аптеки. Вона полягає у щоденній участі фахівців керуючої компанії за всіма основними напрямками: категорійних менеджерів, фахівців та операторів відділів закупівлі, маркетингу, IT, персоналу. Окрім цього, за кожною аптекою-франчайзі закріплений куратор – менеджер відділу франчайзингу, який регулярно моніторить основні показники операційної діяльності аптеки, виявляє позитивні чи негативні тенденції, за потреби – допомагає персоналу у розв’язанні поточних виробничих питань, дає підказки щодо запобіжних та коригувальних дій.  

Альона Зима, адміністратор ТОВ «Поділля-фарм»:

Ми розпочали з ребрендингу семи наших аптек у м. Красилові та м. Шепетівці під марку «D.S.». Подобається все: і елегантний фірмовий стиль, і новий сучасний вигляд наших закладів, які раніше були візуально розрізнені, а зараз сприймаються як єдина мережа, і по-новому налагоджені внутрішні комунікації між структурними підрозділами. Завдяки асортиментним матрицям суттєво переглянули та оновили номенклатуру товарних залишків, розширили лінійку косметичних брендів. Відчуваємо ефект від впровадження щомісячних акцій і програми лояльності ‒ вигідні для клієнтів, вони сприяють повторним візитам саме до нас.

Сергій Файкун, підприємець, власник аптеки-франчайзі (м. Львів):

При відкритті мого першого аптечного закладу допомога команди франчайзера полягала в оцінюванні потенціалу аптеки, сприянні у доборі та навчанні персоналу, розробці 3D-дизайну інтер’єру аптеки та зовнішньої реклами, наданні рекомендацій щодо комп’ютерного обладнання та формування первинного асортименту аптеки, цінової політики, а також в участі у переговорах, підписанні договорів із постачальниками та модерації рекламних заходів на початковому етапі роботи.

Вдячний за підтримку у новому для мене напрямку діяльності – це допомогло мені швидко адаптуватись і працювати впевнено.

Валерій Гарбузюк, власник ТОВ «Гранд-В» (м. Хмельницький):

Головне, що я отримав, – це стабілізацію бізнесу і таку необхідну у теперішні часи можливість подальшого зростання. Відчуваю, що зміцніла конкурентоздатність, а ще покращився мікроклімат у колективі, адже у наших провізорів з’явилося зручне сучасне автоматизоване робоче місце. Мої інвестиції на купівлю франшизи та повний ребрендинг виправдали себе. Помітно й позитивний вплив бренду «D.S.» у нашому місті, адже у Хмельницькому, окрім мого закладу, працює 11 аптек мережі, серед яких аптека й іншого франчайзі ПП «Верманна-Фарм».

Наприкінці 2018 року у нашій франчайзинговій родині відбулося суттєве поповнення –загалом десять нових аптечних закладів у Миколаївській області, що належать ТОВ «Медікел Рут» і ТОВ «Лепта-Фарм», оновили свою діяльність як франчайзинговий партнер мережі аптек «D.S.». У підсумку впродовж минулого року нашими партнерами стали п’ять компаній-франчайзі. Сподіваємося спільними зусиллями реалізувати все заплановане й здобути нових партнерів, близьких нам духом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”« – вигідно!
Франчайзинг з «D.S.» у 2017-ому: підсумки
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Перший рік співпраці з франчайзі Верманна Фарм
Перша франчайзингова аптека у Винниках: рік роботи під брендом «D.S.»!
10 аптек у Кам’янці-Подільському – нові франчайзингові партнери мережі аптек «D.S.»
Новий франчайзинговий партнер «D.S.» у Миколаївській області – ТОВ «Медікел Рут»!
ТзОВ «Лепта-Фарм» ‒ новий франчайзинговий партнер мережі «D.S.» у Миколаївській області!
Мобільний додаток мережі "D.S." – аптека у Вашому телефоні
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти