Франчайзинг у мережі аптек «D.S.»: підсумки 2019 року

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Франчайзинг у мережі аптек «D.S.»: підсумки 2019 року

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Цьогоріч розпочали роботу ще 12 франчайзингових закладів «D.S.» у різних регіонах України, а картку клієнта «D.S.» в аптеках-франчайзі отримало понад 20 тисяч осіб.

За підсумками 2019 року в мережі аптек «D.S.» працює вже 49 аптек-франчайзі: 5 у Львові та області, 5 у Київській, 22 у Хмельницькій, 14 у Миколаївській та 3 в Дніпропетровській областях. Сьогодні це найбільша кількість франчайзингових аптек в Україні.

Упродовж 2019 року нашими новими партнерами з франчайзингу стали три аптечні підприємства. Співпраця за франчайзингом передбачає взаємну вигоду для обох сторін: бренд «Мережа аптек D.S.» з’являється на нових територіях, розширюється коло клієнтів, а франчайзинговий партнер «по замовчуванню» отримує добру впізнаваність свого закладу, позитивний імідж, стійку конкурентну позицію, тобто менше ризиків на старті діяльності. Ті ж аптеки-франчайзі, що до підписання франчайзингової угоди вже якийсь час функціонували на фармацевтичному ринку, здобувають нові можливості удосконалити свої процеси, покращити керованість закладом, наростити кількість відвідувачів завдяки оптимізації асортименту, вигідній програмі лояльності для постійних клієнтів, сучасним онлайн-сервісам.

Мережа аптек «D.S.» не просто продає франшизу чи пропонує «технічний франчайзинг», а надає методичну допомогу при відкритті та, що найважливіше для наших партнерів, реальну підтримку впродовж всієї діяльності франчайзингової аптеки. Вона полягає у щоденній участі фахівців нашої компанії за всіма головними напрямками: категорійних менеджерів, фахівців відділів закупівлі, маркетингу, IT, персоналу. Окрім цього, за кожною аптекою-франчайзі закріплений куратор – менеджер відділу франчайзингу, який регулярно моніторить основні показники операційної діяльності аптеки, виявляє позитивні чи негативні тенденції, за потреби – допомагає персоналу у вирішенні поточних виробничих питань, дає підказки щодо запобіжних і коригувальних дій. Кінцеве ж рішення – за франчайзі, адже він залишається власником і розпорядником свого бізнесу, відповідальним за його результативність та ефективність.

Своїми враженнями про результати партнерства з мережею аптек «D.S.» поділився один із наших франчайзі, власник ТОВ Гранд В (м. Хмельницький) Валерій Гарбузюк: «Головне, що я отримав, – це стабілізацію бізнесу і таку необхідну сьогодні можливість подальшого зростання. Відчуваю, що зміцніла конкурентоздатність, а ще покращився мікроклімат у колективі, адже у наших провізорів з’явилися зручні автоматизовані робочі місця. Мої інвестиції у придбання франшизи та повний ребрендинг були виправдані. Помітно й позитивний вплив бренду «D.S.» у нашому місті, адже у Хмельницькому, окрім мого закладу, працює 11 аптек мережі, серед яких аптека й іншого франчайзі – ПП «Верманна-Фарм».

Минув рік співпраці з франчайзинговим партнером ТОВ «Медікел Рут» – відтоді Миколаївщина стала десятою за ліком областю, де представлена наша мережа. У семи населених пунктах Миколаївської області працюють уже 12 франчайзингових аптек «D.S.» (зокрема 3 аптечні заклади в м. Миколаєві). У цьому регіоні нашими постійними клієнтами вже стало понад 20 тисяч осіб, а у рейтингу мереж у Миколаївській області ми посіли 8 місце. Утім, виклики конкурентного середовища продовжують бути головною проблемою для власника ТОВ «Медікел Рут» Валерія Костюка: «Я вирішив придбати франшизу, сподіваючись швидко зміцнити свою конкурентоздатність. Водночас, на Миколаївщині конкурентне середовище настільки складне, що наразі я не відчуваю достатньо сил упоратися з усіма його викликами. Попри це, від партнерства з компанією «D.S.» отримав і чимало переваг: кращі умови закупівлі товару та умови праці для свого персоналу. Також до вподоби високі стандарти роботи й політика компанії-франчайзера, зокрема у сфері благодійних проектів, програми лояльності та україномовного сервісу».

У травні 2019 року відбувся перехід під торгову марку «D.S.» ще трьох аптек нашого франчайзингового партнера ТОВ «Лепта-Фарм» у м. Кривому Розі (Дніпропетровська область). «Загалом завдяки співпраці з мережею «D.S.» відбулося багато позитивних змін у нашій роботі, – розповів директор ТОВ «Лепта-Фарм» Олександр Іванов. – Передусім до вподоби оптимізація кадрів. Раніше в мене був штат операторів, відділи маркетингу й розвитку. Тепер усім займається франчайзер, надаючи свій персонал. Нам допомагають у роботі люди з досвідом, професіонали своєї справи. Звісно, часом виникають і труднощі через дещо різні підходи до роботи. Утім, ще не було таких проблем, яких не вдавалося розв'язати. Порозумінню сприяє діалог: нас чують і багато в чому підлаштовуються під наші потреби й побажання. У дечому йдемо на поступки ми. Партнерством загалом задоволені. Єдиною значною проблемою залишається непросте і дуже насичене конкурентне середовище на Дніпропетровщині».

Також восени 2019-го нашими франчайзинговими партнерами стали ФОП Віталій Хомин у Моршині та ТОВ «Мікоран» у Жовкві. Зараз ці аптечні заклади перебувають на стадії становлення, удосконалюючись у щоденній діяльності.

«Наступного року плануємо відкриття щонайменше 25 франчайзингових закладів» – підсумовує Олена Комарянська, директорка з франчайзингу мережі аптек «D.S.».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Ще більша економія при онлайн-резервуванні через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.»!
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти