Нова аптека під брендом «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Нова аптека під брендом «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

24 лютого у м. Кам'янці-Подільському під брендом «D.S.» розпочала роботу нова аптека нашого франчайзингового партнера ПП «Медобори» Фарм − за адресою вул. Васильєва, буд. 5/2.

Графік роботи: 

  • пн-пт: 08:00-21:00;
  • сб: 09:00-20:00;
  • нд: 09:00-19:00.

Як і в усіх інших аптеках нашої мережі, тут багато привабливих акцій на різні найменування аптечного асортименту та вигідна програма знижок і бонусів!   

У новій аптеці діє програма лояльності за карткою клієнта «D.S.» та партнерською карткою «D.S. Медобори». Також є акційні дні:

  • щосереди і щонеділі − «День пенсіонера»: при пред'явленні картки клієнта знижка до 7% на ліки та біологічно активні добавки (на ліки з державним регулювання ціни, із переліку «Програма низьких цін» та «ТОП-10 сезону» ‒ знижка 3%) без нарахування балів;

  • щочетверга − «День матері і дитини»: усім покупцям до 5% на дитячу косметику, підгузки та аксесуари і дитяче харчування (за карткою клієнта ‒ знижка 5% без нарахування балів).

Нагадуємо, що сім франчайзингових аптек «D.S.» уже працюють у Кам'янці-Подільському ‒ на проспекті Грушевського, 42А, на вул. Франка, 7, на вул. Огієнка, 55, на проспекті М. Грушевського, 25, на вул. Драгоманова, 1, на вул. Дружби народів, 2-Е і на вул. Пушкінській, 38.

Наявність товарів аптечного асортименту у новій аптеці можна уточнити за номером нашого Центру підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), а зарезервувати в режимі онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток.   

Про умови придбання франшизи «Аптека D.S.» (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут.    

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров’я – детальніше читайте тут.    

Інші проекти, реалізовані мережею аптек «D.S.».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Мобільний додаток «D.S.»: менше «кліків», більше нових функцій, 20 тисяч користувачів
Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти