П’ята аптека «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

П’ята аптека «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Сьогодні під торговою маркою «D.S.» розпочала роботу вже п’ята аптека нашого франчайзингового партнера в Кам'янці-Подільському, ПП «Медобори» Фарм. Заклад працюватиме цілодобово за адресою вул. Драгоманова, 1. 

Як і в усій нашій мережі, тут на вас чекає повний асортимент фірмової косметики, розширена лінійка дитячого харчування, низькі ціни на сезонні медикаменти за програмою «ТОП-10 сезону» та на визначений перелік часто вживаних засобів від хронічних недуг за «Програмою низьких цін», щомісяця − багато привабливих акцій на різні товари аптечного асортименту! 

У новій аптеці діє програма лояльності за карткою клієнта «D.S.» та партнерською карткою «D.S. Медобори». Також щонеділі − «День пенсіонера»: при пред'явленні картки клієнта знижка -7% на ліки та біологічно активні добавки (на ліки з державним регулювання ціни, із переліку «Програма низьких цін» та «ТОП-10 сезону» ‒ знижка 3%) без нарахування балів. 

Нагадаємо, що чотири франчайзингові аптеки «D.S.» уже працюють у Кам'янці-Подільському ‒ на проспекті Грушевського, 42А, на вул. Франка, 7, на вул. Огієнка, 55 і на просп. М. Грушевського, 21

Наявність товарів аптечного асортименту у новій аптеці можна уточнити за номером нашого Центру підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), а зарезервувати в режимі онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток.

Про умови придбання франшизи «Аптека D.S.» (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров’я – детальніше читайте тут

Інші проекти, реалізовані мережею аптек «D.S.».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Наш мобільний додаток: 15 тисяч користувачів та оновлення функціоналу! 
Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!
Асортимент товарів нашої торгової марки розширюється!
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти