Перша франчайзингова аптека у Винниках: рік роботи під брендом «D.S.»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Перша франчайзингова аптека у Винниках: рік роботи під брендом «D.S.»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Рік тому, 23 вересня, стартував наш новий проект – «D.S.-франчайзинг». Тоді до нашої мережі долучилася перша аптека-франчайзі – ТОВ «7 Ясен» у передмісті Львова (Винники).

Перший рік співпраці з партнерами минув в опануванні нових процесів, навичок і вмінь, адаптації згідно з корпоративними стандартами і цінностями «D.S.» та, що дуже важливо, – у розвитку. За цей рік в аптеці-франчайзі покупку зробили 72 тисячі відвідувачів, що на 50% більше, аніж за аналогічний минулий період. А до кола наших постійних клієнтів долучилося ще 800 осіб – власників картки клієнта мережі аптек «D.S.».

«Рішення про франчайгинг з "D.S." було дуже сміливим кроком з нашого боку, адже ми були першопрохідцями на цьому шляху. Проте ми отримали більше, ніж розраховували, а розрахунок переваг франшизи виявився ефективнішим, ніж передбачалося! Ми вдячні компанії "D.S." за передані знання, підтримку на всіх етапах впровадження нової моделі бізнесу», – ділиться враженнями директор, власник ТОВ «7 ясен» Андрій Заяць.

Умови придбання франшизи "D.S." (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут

Більше про перші результати франчайзингу з "D.S." у галузевому виданні "Фармацевт Практик"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Опис франчайзингового пакету та етапи передачі франшизи
Перша франчайзингова аптека "D.S." уже працює!
«D.S.»: і модель, і філософія бізнесу!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно! 
Ватні палички «D.S.»: з ніжністю та турботою про кожну родину!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти