Перший рік співпраці з франчайзі Верманна Фарм

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Перший рік співпраці з франчайзі Верманна Фарм

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Рік тому, 10 березня, до мережі "D.S." долучились аптечні заклади-франчайзі – ПП «Верманна-Фарм» на Хмельниччині.

Перший рік співпраці з партнерами минув в опануванні нових процесів, навичок і вмінь, адаптації згідно з корпоративними стандартами і цінностями «D.S.» та, що дуже важливо, – у розвитку. За цей рік в аптеці-франчайзі покупку зробили понад 135 тисяч відвідувачів, що на 120% більше, аніж за аналогічний минулий період. А до кола наших постійних клієнтів долучилося близько 5 000 осіб – власників картки клієнта мережі аптек «D.S.».

"Уже рік ми пропрацювали під новою вивіскою «D.S.», і маємо тільки позитивні відгуки ‒ і про організацію процесу, і про діяльність наших аптек після ребрендингу. Мережа «D.S.» розвинена в усіх напрямках: немає такого, чого не знають або не пробували. Усе розроблено і давно продумано ‒ тільки бери й працюй. Рекомендую таку співпрацю малим підприємцям та невеликим мережам, які починають «буксувати» в цьому бізнесі, бо не вистачає ресурсів на хороше програмне забезпечення. Договір франчайзингу з мережею "D.S." дуже вигідний. Я ґрунтовно вивчала це питання, розглядала кілька пропозицій від інших компаній, перш ніж укласти таку угоду. На сьогодні я не знаю іншої аптечної мережі, яка могла б дійсно надати те, що декларує своїм партнерам-франчайзі" – ділиться враженнями директор, власник ПП «Верманна-Фарм» Марина Брагіна (м. Хмельницький)

Умови придбання франшизи "D.S." (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут

Більше про результати франчайзингу з "D.S." у 2017 році у галузевому виданні "Щотижневик аптека" 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Основні поняття франчайзингу

Опис франчайзингового пакету та етапи передачі франшизи

Перша франчайзингова: рік роботи під брендом "D.S."!

Франчайзинг з «D.S.»: результати 1-го півріччя

10 аптек у Кам’янці-Подільському – нові франчайзингові партнери мережі аптек «D.S.»


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти