Арт-терапія для діток із привоєнної зони

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Арт-терапія для діток із привоєнної зони

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Війна триває, проникаючи в життя кожного з нас – явно чи непомітно. Найбільше вона зачіпає людей, які живуть безпосередньо біля зони бойових дій. Ще складніше дітям, позбавленим батьківської опіки, які виховуються в інтернатах на прифронтовій території. Аби подарувати їм трішки радості, 8 липня ми провели благодійну екскурсію в нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека».

До нас завітали дітки зі Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів (м. Щастя, Луганська обл.), їхній учитель-опікун та волонтер, який супроводжував групу. Захід провели на прохання благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО», активісти якого вже близько п'яти років допомагають військовим у зоні ООС, а також підтримують їхні сім'ї. Періодично організація ініціює акції допомоги дітям на Сході України.

У нашому музеї і дітки, і дорослі поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою. Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати гостям гарний настрій і показати їм: яким складним не здавалося б життя, попереду нас чекає чимало добра. Головне – уміти ділитися ним одне з одним. Не дарма кажуть: аби повірити в добро, треба почати творити його!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Благодійна екскурсія для юних читачів
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти