Арт-терапія для родини Родікових

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Арт-терапія для родини Родікових

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

На початку листопада до нашого інтерактивного музею «D.S. Таємна аптека» завітали особливі гості – багатодітна родина Родікових.

Люди, які опікуються дітками із соціально вразливих груп і навіть стають для них батьками, варті вдячності й підтримки. Знаємо, подружжя Володимира та Діани Родікових виховує 11 дітей, шестеро з яких – названі. Останньою в їхній дитячий будинок сімейного типу переїхала 15-річна Аня. Кілька років тому сім’я мусила покинути рідну Макіївку, коли на вулицях міста з’явились озброєні люди, а поблизу будинку Родікових терористи розбили свій табір. Голова родини прийняв вольове рішення про екстрений переїзд. Сім’я довго поневірялася, та все ж настав день, коли вона переступила поріг власної затишної оселі неподалік від Києва. Тепер родина Родікових час до часу приїжджає до Львова на екскурсії.

У нашому музеї і дітки, і дорослі поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою. Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати гостям гарний настрій і показати їм: попереду буде чимало добра. Головне – уміти ділитися ним одне з одним. Бо ніщо не лікує краще, аніж любов і милосердя.

Читайте також:
Благодійна екскурсія для учнів ліцею «Просвіта»
Арт-терапія для літніх людей, які потребують підтримки
«Таємна аптека» − у фільмі «National Geographic» та «Discovery»!
«D.S. Таємній Аптеці» − 5 років!
Солодощі для наших воїнів із нагоди Дня Захисника України
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Прибираємо парк на Сахарова!
Підтримуємо учнів військового ліцею
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти