Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {1}

Ми не запрошуємо людей з особливими потребами #на каву з другом раз на рік – двері «D.S. Таємної аптеки» прочинені для них щодня!
  
Немає значення, хто зацікавився інтерактивною історією фармації – літня людина чи людина з обмеженими фізичними можливостями, ми намагаємося робити все можливе, аби відвідувачі «D.S. Таємної аптеки» відчували радість пізнання!

Ми свідомі того, що не всім у нашій країні живеться безтурботно, тому запрошуємо на безкоштовні екскурсії в інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» для соціально незахищених дітей та дорослих, зокрема, з вадами фізичного та розумового розвитку, дітей з родин членів АТО, проблемних сімей, людей похилого віку, а від осені 2014 року інтерактивний музей адаптував екскурсію для відвідувачів з вадами слуху – тепер історія останнього алхіміка світу доступна і завдяки сурдоперекладу.

«Ідея адаптувати наш заклад для людей з особливими потребами виникла давно, оскільки ми прагнемо бути соціально відповідальними. За підтримки мережі «D.S.» ми безкоштовно проводили екскурсії для дітей з проблемних сімей та дітей-сиріт, для самотніх осіб похилого віку, – розповідає керівник інтерактивного музею Наталія Костко. – У нас були біженці з Криму та східної України, ВІЛ-інфіковані. Якось завітала на екскурсію група дітей з Львівської школи-інтернату для дітей з вадами слуху ім. Марії Покрови і ми бачили, які позитивні емоції викликав захід у цих дітей, тож виникла думка адаптувати екскурсію. Ідею підтримало керівництво нашої компанії. Здійснити синхронний переклад допомогла Віра Муць, вчитель української мови жестів цієї школи. Тепер наші екскурсії комфортніші для відвідувачів з вадами слуху».

Лікарі рекомендують екскурсії в «D.S. Таємній аптеці» для проведення арт-терапії. За зверненням фахівців Львівського обласного психоневрологічного диспансеру тут проводили таку емоційну терапію для тамтешніх пацієнтів. Зі слів самих лікарів, вплив був неймовірно позитивним!

Ще одні фанати арт-терапії у «D.S. Таємній аптеці» – діти і дорослі із синдромом Дауна. «Синдром Дауна не є хворобою. Вже саме слово «синдром» передбачає певний набір ознак чи особливостей. Таким людям важко встояти на місці, сконцентруватися, – розповідає Наталя Костко. – Нам потрібно було адаптуватись до потреб цих людей, у різні способи привертаючи їх увагу. Розповіді мали бути коротшими, аніж зазвичай. Зрештою, усе пройшло чудово! Недарма таких людей називають дітьми сонця – наприкінці екскурсії вони підійшли до нас і обіймали, у дитячих очах було стільки радості і позитиву, що ми самі розчулилися до сліз».

Діти з особливостями розвитку розкриють свої можливості, якщо житимуть в атмосфері соціального прийняття, адже любов сильніша за вирок лікарів. Зрештою, не всі хвороби лікуються звичними пігулками – є й такі, які піддаються терапії опікою, а ще таблетками «Для здійснення бажань», які готує лише Таємний Аптекар

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти