Благодійна екскурсія для особливих гостей

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Благодійна екскурсія для особливих гостей

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

«Щоб робити добро – треба любити людей, шанувати їх, бажати їм добра», − говорив Блаженніший Любомир Гузар. Наш інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека» радо вітає гостей з усіх куточків світу, даруючи їм пізнавальне дозвілля, а також незмінно підтримує тих, які цього потребують! Учора, 21 лютого, ми провели екскурсію для людей з особливими потребами із Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина».

Наш Таємний радий вітати всіх гостей незалежно від віку, соціального стану й фізичних можливостей. Екскурсії в нашому музеї цікаві, доступні й позитивні, а отже, є чудовим засобом арт-терапії, яка часто лікує краще, ніж медикаменти. Також арт-терапія є одним із ключових елементів комплексної програми реабілітації. Тішимося, що можемо дарувати людям радість від пізнання!

Під час екскурсії гості поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою. Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати слухачам гарний настрій і показати їм: яким складним не здавалося б життя, попереду нас чекає чимало добра. Головне – не забувати ділитися ним одне з одним.

Сподіваємося, що доля буде прихильною до наших гостей і на їхньому шляху постійно траплятимуться люди, які даруватимуть їм радість, тепло і любов!

Нагадуємо, що для зручності людей з особливими потребами у нашому музеї є сурдопереклад і адаптована програма екскурсії.  

Читайте також:
Арт-терапія для студентів з особливими потребами
Благодійна екскурсія для діток із багатодітних родин Львова
«Таємний» урок із хімії для ліцеїстів «Просвіти»
Арт-терапія для літніх людей, які потребують підтримки
«Таємна аптека» − у фільмі «National Geographic» та «Discovery»!
«D.S. Таємній Аптеці» − 5 років!
Енергобатончики від «D.S.» на передову

Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Підтримуємо «Театр на Схід»
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти